Skocz do zawartości

[126l] Thorichthys meeki


SkanDaL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 sztuk to optymalna ilość, ale możesz kupić cztery

 

Jeżeli nie widać u ryb pomarańczowego nalotu na brzuszku wskazującego na samice, to kup 2 mniejsze i 2 największe ( pod warunkiem, że ryby pochodzą z jednego miotu)- zwiększy to Twoją szanse na wyłonienie się z tego 2 parek. Ładniejsza, dominująca parka zostaje, a drugą wydasz do zoologa. Krótka piłka :)

 

L144 są zbyt rzucające się w oczy, a zebry są wyjątkowo zaczepnymi rybami. Lepiej bedzie, jak kupisz standardowe, dziko ubarwione Ancistrus sp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba mnie nie zrozumieliście.Kupie całe nowe akwa bez pokrywy(obecną trochę odresauruję).Nie będzie wymieniał pojedynczych szyb bo to drożej wyjdzie.

No ja wiedziałem ze na pewno chodziło ci o nowe akwarium, a nie o wymianę szyb w tym akwarium.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumieliście.Kupie całe nowe akwa bez pokrywy(obecną trochę odresauruję).Nie będzie wymieniał pojedynczych szyb bo to drożej wyjdzie.

No ja wiedziałem ze na pewno chodziło ci o nowe akwarium, a nie o wymianę szyb w tym akwarium.:P

Sory. Czytam wymiana szyb i se myślę, a nie taniej wyjdzie nowe aqua (wyjdzie) ;p.

A litraż ten sam, bo pokrywa przecież zostaje ;p. Ja bym kupiła większy litraż i zrobiła pokrywę sama ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium: 126l (proste) 80x35x45

 

Filtracja: Mini kani 120+Pat mini

 

Oświetlenie: Standardowe 2x18W

 

Ogrzewanie: Jakaś tam grzałka 50W

 

Podłoże: Żółty piach

 

Dekoracje: Korzenie

 

Flora: brak

 

Fauna: 17 neon czerwony,9 kirysek panda,1+3 P.kakadu,1 G.gibbceps,2 x ampularia

 

Tło: Czarna tektura

 

Zebry dojdą dopiero w piątek także wtedy zostaną tylko one :P Oczywiście podczas restartu nieodbyło sie bez niespodzianek-np.jajka ampularii na pokrywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...