Skocz do zawartości

[126l] Thorichthys meeki


SkanDaL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękuje ;) Niestety nie widać w pełni zalet tego akwa przez moje pro fotki.Galaktyka akurat ja mam tego farta,że mieszkam poza miastem i mam dość pokazny ogród i jak se po nim spacerowałem to zobaczyłem,że nieopodal mojego stawku(który na wiosnę ma stać się oczkiem wodnym)leżał sobie ten oto korzeń,więc postanowiłem go tu umiejscowić ;)W sklepie dotychczas takiego nie widziałem(choć pewnie sprzedają takie na giełdach itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz farta i to sporego! A oczko super pomysł moje ma już 15 lat nie jest niestety za głębokie, ale może za parę lat się coś zrobi (z pogłębieniem nie było by problemu gdyby nie osłona z kamieni trzymających się na betonie) :). Spróbuj porobić fajne fotki, bo chce mi się popatrzeć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Jednak nie sądzę,by ta kryptokorna długo tu zabawiła-czas pokaże.Planuje coś w stylu jungli ceokiusza/moldmiera.Nie wiem czy mi się to uda.Ale najważniejsze,że rybki czują się dobrze-ganiają po całym zbiorniku,kakadu się zalecają,więc sądzę,że jest okey :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym dużym korzeniem. Wbrew zasadom o dziwo nie pomniejsza według mnie zbiornika, ale nadaje mu fajny charakter. Z Anubiasa bym zrezygnował bo wtedy pomniejszy ci się dopiero zbiornik. Dodał bym jak coś Cryptocoryny w miejsce liści a liście dał bym pod korzenia. Taka mroczna jaskinia by się tam utworzyła. No cały tył w nurzańcu wyglądał by całkiem nieźle. Nie ma to jak dzicz, jakby plusy można było stawiać to byś dostał za oryginalne podeście do sprawy. Nie banalne jak większość zbiorników na tym forum.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...