Jump to content

GALAKTYKA

Użytkownik
 • Content count

  501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About GALAKTYKA

 • Rank
  Zbanowany

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Okolice Białegostoku
 1. GALAKTYKA

  Karmieni Gupików tabletkami

  Rybki po pewnym czasie się przyzwyczają i będzie oki .
 2. GALAKTYKA

  [60L] mardow - No.3

  Świetnie. Moim zdaniem te akwarium się lepiej prezentuje, niż poprzednie choć tamte też było genialne .
 3. GALAKTYKA

  [60l] ogólne - chaos akt. s 12

  Fajnie się prezentuje . Moje klimaty. Ale wielkie "to coś" z lewej .
 4. Dzięki . Akwarium super się rozrasta . Co robisz z narybkiem - do zoologa??
 5. GALAKTYKA

  [54L] Moje pierwsze

  Jak się utrzymują bojki z ramirezkami?? Piękne rybcie .
 6. Zaje***** akwarium. Pozazdrościć. O akwarium możesz dbać normalnie tzn. odmulać, itp.
 7. GALAKTYKA

  Jaki tani dobry filtr polecacie?

  No cóż jakoś opinie mają dobre . Pożyjemy zobaczymy moim zdaniem te 20zł to nie dużo i warte są przetestowania . Temat uważam do zamknięcia.
 8. GALAKTYKA

  Jaki tani dobry filtr polecacie?

  Pardon, to zmienia postać rzeczy. Teraz rozmawiamy już o sprzęcie z górnej półki cenowej, a nie chińczykach za 12zł! Przekażemy jej. Pije Coca-Cola, słucham muzyki z wieża Sony, a później wsiądę w Toyota i pojadę na miasto do McDonald zjeść BigMag i podobnie jak Ty dalej nie umiem odmieniać angielskich nazw własnych w języku polskim. Bierz Cirucaltora, markowego nic taniej nie kupisz. Jak i to za dużo, bierz HBL'a za grosze, ale nie masz jakiś mocnych gwarancji na ten sprzęt. Do jasnej ... naucz się czytać nie mówię o chińczykach za 12 zł tylko za 20 i więcej!! I już pisałam, że nic z górnej półki cenowej. Temat do zamknięcia.
 9. GALAKTYKA

  Jaki tani dobry filtr polecacie?

  To najtańszy w miarę sprawdzony kubeł jaki możesz dostać.Tak przy okazji, z jakiej racji do szkolnego akwarium kupujesz filtr z własnych pieniędzy? Super jest na pewno, ale jak liczy się przede wszystkim cena i autorka myśli o chińczykach za 12zł to albo bym do tego Eheim'a troszkę dołożył i kupił duży w porównaniu do niego nie markowy kubeł, albo [co też polecam] kupił porównywalny wewnętrzny za połowę tej kwoty. Myślę o Aquaelu Circulatorze 500/650 + duża gąbka. Przepływ podobny, filtracja też, sam filtr też niczego sobie. Głowy przy samych gatkach nie urwie, ale jakoś sobie da radę jeśli to "trochę ponad 100" jest bliżej 100, niż 200.Nie za 12 tylko za 20 zł do tego wchodzi koszt przesyłki. W akwarium siedział przez kilka lat filtr (jak znajdę na necie to wkleję tu fotkę) ale już od wakacji nie działa - za bardzo trzeba go czyścić codziennie żeby pociągnął 10 minut Max. Mamy powaloną dyrektorkę i ona powiedziała że szkoła nie ma pieniędzy na takie wydatki. Jako że w szkole ja opiekuję się akwarium pani poprosiła, abym to ja zakupiła jakiś tani bardzo tani filtr.Przepraszam, że z błędami, ale pisałam z iPoda, a tam nie ma wszystkich słów. Posta poprawie jak wejdę na komputer. Nie przepraszaj tylko bardziej się postaraj. Pisownia. - Mordimer
 10. GALAKTYKA

  Jaki tani dobry filtr polecacie?

  Do szkoły mam kupić coś za 120 zł z własnej kieszeni?? Czytałam o tych kaskadach, że są nawet ok. Jednak prędzej kupię 2 kaskady takie niż coś za 120 zł minimum. Ktoś używał którejś z tych kaskad??
 11. GALAKTYKA

  Jaki tani dobry filtr polecacie?

  Teraz żadne, ale i tak muszę kupić. Mi chodzi tylko o taki co wystarczy .
 12. GALAKTYKA

  Jaki tani dobry filtr polecacie?

  Naprawdę nikt nie da . Zastanawiam się nad czy to pójdzie?? Akwarium do 100l patrzyłam jednak może mieć ono ponad 100l, ale lekko. filtr kaskadowy HBL 501 filtr kaskadowy NF-450 filtr kaskadowy NF-300 Czy będą one spełniały rolę filtra wystarczająco?? Czy to dobre filtry, są ciche??
 13. GALAKTYKA

  Jaki tani dobry filtr polecacie?

  Nie drogi 260 zł?? Ja mam kupić filtr do szkoły ze swojej kieszeni myślałam o czymś dużo tańszym .
×