Skocz do zawartości

[126l] Thorichthys meeki


SkanDaL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To nie dobre podejście. Ciągle zmiany narażają ryby na stres.

Zostaw to tak jak jest i pełń funkcje czyściciela i karmiciela. Więcej ryby nie potrzebują

Wiem o tym,dlatego jak najbardziej się hamuje w tych czynnościach i jak narazie ograniczam się do podmian i karmienia,ale gdy to akwa będę przenosił na regał to zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodając ten dodatkowy kamien zje**.. zepsułeś ładne akwa.

Dla mnie teraz jest zbyt symetrycznie. Nie podoba mi się.

Trudno ;) Mi się podoba :) Na fotce może tak wyszło,ale w rzeczywistości między kamieniami nie ma żadnej symetrii.Nie grzeję wody,po prostu nie miałem gdzie wbić tej grzałki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne podoba mi się.:P Nic nie zmieniaj już ok.;)

Meekom chyba też się teraz podoba-od wczoraj zauważyłem,że każda ma tu jakby swój rewir.Choć wdł niektórych kamienie są za bardzo symetrycznie to jest to fałsz.Na fotce poprostu tak wyszło.W rzeczywistości każdy jest w innym miejscu,tyle,że jest różnica wielkości kamieni itp.Sory,ale to mi i rybom ma się podobać a nie wam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lewej trzeci głaz przesuń 5 cm do przodu o 5 cm w prawo

 

Moim zdaniem ten głaz przesuń o 4,5 cm , wtedy będzie lepiej . :lol:

 

Poważnie to rozwalaja mnie takie teksty .

Wiec tak akwarium ma swój urok. Kamienie fajne . Ogólnie widział bym tak kilka cienkich gałazek na dnie. Wtedy by było dla mnie zawaliscie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne akwa, kiedyś tez miałem przyjemność mieć do czynienia z mekkami i wystrój jak najbardziej moim zdaniem jest pod te ryby. Przyłączę się jednak do innych opinii, że jakieś drewienko było by tu wisienką na torcie. Co do zarzutów, że jest symetria i tak dalej-ja się nie zgadzam. Dorzuć korzonek i będzie total odlot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne akwa, kiedyś tez miałem przyjemność mieć do czynienia z mekkami i wystrój jak najbardziej moim zdaniem jest pod te ryby. Przyłączę się jednak do innych opinii, że jakieś drewienko było by tu wisienką na torcie. Co do zarzutów, że jest symetria i tak dalej-ja się nie zgadzam. Dorzuć korzonek i będzie total odlot :D

Dzięki.Bardzo zależy mi na zdaniu kogoś kto interesuje się(i wie dużo) Pielęgnicami.Gdy tylko postawie akwa dla wężogłowów reszte drewna(jakiegoś fajnego) wrzucę tu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lewej trzeci głaz przesuń 5 cm do przodu o 5 cm w prawo

 

Moim zdaniem ten głaz przesuń o 4,5 cm , wtedy będzie lepiej . :lol:

 

Poważnie to rozwalaja mnie takie teksty .

Wiec tak akwarium ma swój urok. Kamienie fajne . Ogólnie widział bym tak kilka cienkich gałazek na dnie. Wtedy by było dla mnie zawaliscie ;) .

Chodziło mi tylko o to jak można rozbić symetrię :P Ani razu nie pisałem że mi się nie podoba ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...