Skocz do zawartości

Konkurs na akwarium miesiąca/roku.


Sławek121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A może nie akwarium miesiąca a konkurs na poszczególny gatunek akwarium czy też biotopowe, np. oddzielny konkurs na roślinne, oddzielny na Tanganike, oddzielny na BW, oddzielny na morski?

Choć i na akwarium miesiąca jestem za. Ze sponsorem będzie trudno. Pamiętam jak poprzedni konkurs wycofano z powodu nie wywiązania się z umowy sponsora. Ale jak się uda to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie akwarium miesiąca a konkurs na poszczególny gatunek akwarium czy też biotopowe, np. oddzielny konkurs na roślinne, oddzielny na Tanganike, oddzielny na BW, oddzielny na morski?

Niestety to już był by problem,właśnie ze względu na ilość nagród.

 

Choć i na akwarium miesiąca jestem za. Ze sponsorem będzie trudno. Pamiętam jak poprzedni konkurs wycofano z powodu nie wywiązania się z umowy sponsora. Ale jak się uda to jak najbardziej.

Tu Cię/Was jeszcze zaskoczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Ale co do robienia konkursów na różne akwaria z podziałem na biotopy, morszczaki itp. to moim zdaniem to dobry pomysł jeśli by nie było nagród, chociaż jeśli znajdziesz sponsora na np. 6 konkursów to czemu nie. Lepiej poszukać na początku jednego sponsora. (Do adminów) może zróbcie jeszcze jedno miejsce na reklamę, żeby się znalazły fundusze na konkurs/y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z dzieleniem na biotopy.Ale raz w miesiącu powinien być na tangę w drugim na BW itd.

 

Właśnie o to mi chodziło. Na raz to by była przesada dla sponsora.

 

Choć i na akwarium miesiąca jestem za. Ze sponsorem będzie trudno. Pamiętam jak poprzedni konkurs wycofano z powodu nie wywiązania się z umowy sponsora. Ale jak się uda to jak najbardziej.

 

Tu Cię/Was jeszcze zaskoczymy.

 

A co? Szóstka w totka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że forumowiczowi taki konkurs nie zawadza w końcu coś za free można wygrać :P

I tu przechodzimy do sedna sprawy.

W związku z problemami ze sponsorami,jedynym wyjściem jest to,żebyśmy sponsorami byli my,w zasadzie to wyłącznie uczestnicy konkursu.

 

Teraz opiszę jak to miało by wyglądać.

Więc tak:

Każdy chcący wziąć udział w konkursie miesiąca wpłaca 15zł.

Wpłacone przez uczestników pieniądze sumują się przez cały rok i tworzą kwotę która jest nagrodą roku dzieloną odpowiednio procentowo(do uzgodnienia wielkość) za miejsce 1,2 i 3.

O ile dopiszą zewnętrzni sponsorzy dochodzą też nagrody rzeczowe.

 

Nagroda miesiąca wynosi 50zł.

 

Jak widać nagroda roku zależna jest od ilości uczestników i może wynieść(biorąc pod uwagę ilość użytkowników) niemałe pieniądze.

Dlatego uważam,że kwota wpisowego warta jest ryzyka,o ile ktoś ma ładne akwa i poważne podejście do tematu.

 

Ps.W każdym razie,jeżeli dojdzie to do skutku,to ja bez oporów wpłacę 15zł.za udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kwotą 15 zł to myślę że to taki sobie pomysł.

Wiele użytkowników będzie myślał że przegra i nie wystawi i nie zapłaci , a potem wyjdzie że startują 2-3 zbiorniki.

Albo uważasz swoje akwa za odpowiednie do startu w takim konkursie i ryzykujesz,albo nie i odpuszczasz.Musu nie ma.

 

Zauważ,że ludzie biorący udział w konkursach na wystawach akwarystycznych też ponoszą koszty(wyjazd,miejscówka itd.) nie mając pewności,że wygrają.Takie jest Życie,dlaczego tu miało by być inaczej i miał byś coś dostać za free.

Moim zdaniem 15zł. to niewiele w perspektywie wygrania np.1000zł.

 

Do Erniego:

Z nagrodami to już zależy od sponsorów zewnętrznych,jak już pisałem i nie są one pewne.

A co do nagrody finansowej,to kandydatem na tzw,skarbnika jest Mariosuro.

Dla kontroli wpłaconych pieniędzy(wysokości nagrody) założony będzie osobny temat,w którym każda osoba biorąca udział w konkursie(wpłacająca pieniądze) będzie się wpisywać-Wpłaciłem 15zł.na konkurs Akwarium Miesiąca.

Wiadomo wtedy będzie,że nagroda roku jest faktycznie sumą tych wpłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...