Skocz do zawartości

Konkurs na akwarium miesiąca/roku.


Sławek121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko mim zdaniem chodzi tutaj o dobra zabawę, a nie o konkurencję.

Zabawa zabawą,ale nagroda jest przyjemnym dodatkiem(a tu jest potrzebna kasa na nagrody),a do tego jest tez motywacją.

 

Ps.Przyszło mi teraz do głowy,że równie dobrze można zrobić dwa konkursy-dla tzw.profesjonalistów(z nagrodami-z wpisowym) i dla amatorów(bez nagród-za free).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią wezmę udział w konkursie :)

No i po zabawie... ;)

A już się prawie namyśliłem żeby pokazać moje bajorko, baterie do aparatu nawet naładowałem...

Pomysł jak najbardziej ok, zdecydowanie wchodzę w ten temat. Może coś ciekawego będzie się działo na forum oprócz "cionszy głupika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Pomyślałem trochę nad tym i przerobiłem poprzedni regulamin a także podałem swoje pomysły. Jak chcecie to ocencie

 

 

 

Regulamin.

 

I. Zgłoszenie akwarium do konkursu.

1.Każdy z forumowiczów może zgłosić swój zbiornik.

2.Zasady zgłaszania: wystarczy wysłać wiadomość PW do użytkownika: który jest odpowiedzialny za konkurs akwarium roku. W treści wiadomości należy wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie oraz podać link do tematu, w którym akwarium zostało zaprezentowane.

3.Każdy zbiornik może zostać zgłoszony tylko raz w miesiącu(w przypadku wygrania konkursu np. w Styczniu użytkownik przez następne 11miesięcy nie zgłasza tego samego akwarium)

4.Zwycięzcy etapu: akwarium miesiąca może zgłosić inny zbiornik lecz nie ten sam (który wygrał konkurs np. w Styczniu)

5.Zbiornik wybrany jako "Akwarium Miesiąca" automatycznie awansuje do udziału w walce o tytuł "Akwarium Roku".

6.Akwaria do konkursu zgłaszamy w terminie od 20 dnia miesiąca przez kolejne 10dni( w przypadku spóźnienia zgłoszenia akwarium nie jest brane pod uwagę)

 

 

II. Przebieg konkursu oraz zasady głosowania.

1.W każdym miesiącu musi zostać zgłoszonych min.3 zbiorniki. Maksymalna ilość jest nieograniczona lecz należy pamiętać o terminie.

2.W przypadku braku 3 zbiorników w danej edycji konkursu, zarząd forum może samodzielnie wytypować brakujące zbiorniki. Właściciel akwarium zostanie o tym powiadomiony wiadomością PW.

3.Głosowanie na "akwarium miesiąca" trwa od 5 do 15 dnia kolejnego miesiąca.

4.Zgłoszone zbiorniki zostaną zaprezentowane w galerii, w temacie: "Akwarium miesiąca: .....(styczeń, luty..)-głosowanie"

5.Głosować może każdy, kto zalogował się na forum, przed rozpoczęciem danej edycji konkursu. Dodatkowo wymagany jest min. 1(jeden) napisany post. Pierwszy oddany głos zostaje uznany jako ważny, wszelkie zmiany decyzji nie będą rozpatrywane. Nie można głosować na własny zbiornik. Wszystkie oszustwa mające na celu zwiększenie ilości oddanych głosów, będą surowo karane!!

6.Głosy oddaje się w temacie założonym o akwarium miesiąca. W tytule podajemy TYLKO NUMEREK DANEGO ZBIORNIKA NP.1 Jeżeli głosujący poda głos na zbiornik np. 1 i DODA HASŁO TYPU ,,ten jest najładnieszy,,itp., Użytkownika nagradzamy ostrzeżeniem. *(W wcześniejszej wersji było podane że głosy przesyłamy na Pw do prowadzącego, lecz myśle że to będzie bardziej sprawiedliwe dlatego że będzie widać że prowadzący np. nie oszukuje z głosami a także biorący udział w konkursie będą mogli śledzić ilość głosów oddawanych na ich zbiornik)

 

Wyniki konkursów.

 

1.Po 15 dniu każdego miesiąca, głosy zostają podliczone. Wyniki zostaną podane na forum, najpóźniej do 18 dnia miesiąca.

2. Autor zwycięskiego zbiornika otrzyma wiadomość na skrzynkę PW.

3.Następnie autor, po jej otrzymaniu zobowiązany jest do:

a- napisania informacji o sobie i swoim zbiorniku w celu prezentacji tekstu w wątku "Akwarium Miesiąca-zwyciężcy".

b-podesłania zdjęć akwarium w pełnej rozdzielczości i bez żadnych przeróbek(adres mail otrzyma na PW)

c-podanie swoich danych osobowych oraz adresu zamieszkania W celu wysyłki nagród.*( Jeżeli znajdzie się sponsor na nagrody)

Uwagi:

Organizator: Administracja portalu SuperAkwarium.pl

 

Prowadzący konkurs: ………

 

Uwagi: Uwagi oraz sugestie dotyczące konkursu, proszę kierować na skrzynkę PW do prowadzącego konkurs.

 

* Dane osobowe przekazane przez zwycięzców zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie dla celów związanych z konkursem, na co każdy użytkownik udostępniający swoje dane osobowe wyraża zgodę.

Zwycięzca danej edycji konkursu wyraża zgodę na fakt, iż administracja forum może dokonać stosownych edycji dostarczonych tekstów i zdjęć na potrzeby publikacji na forum.

 

** Organizatorzy konkursu mogą brać udział w konkursie.

***UWAGA. UŻYTKOWNIK KTÓRY BĘDZIE NAMAWIAŁ INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DO GŁOSOWANIA NA JEGO AKWARIUM ZOSTAJE NATYCHMIAST WYKLUCZONY Z KONKURSU DO KOŃCA BIERZĄCEJ EDYCJI. BIORĄCY UDZIAŁ MA TYLKO PRAWO POINFORMOWAĆ NP. W GALERI SWOJEGO AKWARIUM ŻE BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE ALE POSTY TYPU ,,GŁOSUJCIE NA MOJE AKWARIUM,, ITP. OD RAZU BĘDU NAGRADZANE WYKLUCZENIEM Z EDYCJI.

Pomysły:

Co do pomysłów to można by było stworzyć jakieś małe wirtualne medale i umieszczać je obok nicka użytkownika który wygrał daną edycję. Na takim medalu mogło by być napisane np. ,,Akwarium miesiąca stycznia,, I taki medal mógł by widnieć obok nicku przez kolejny rok.

Co do nagród no to nie wiemy czy znajdą się sponsorzy. W przypadku jak by byli na pewno jakieś upominki by były.

I jeszcze jeden pomysł w głosowaniu do Akwarium roku można by było dopiąć jakiś 3 akwaria (na koniec roku) które brały udział w konkursie na Akwarium miesiąca ale go nie wygrały lub te które nie brały udziału. Wyglądało by to na tej zasadzie że zakładamy temacik wcześniej zgłoszonymi zbiornikami(które nie wygrały konkursu o akwarium miesiąca), noi załóżmy że zgłoszonych jest 15 zbiorników, następnie głosujemy na nie przez okres załóżmy 7 dni i pierwsze trzy zbiorniki które mają najwięcej głosów także dopisujemy do udziału o miano Akwarium Roku.

Myśle że warto by to było ruszyć bo nawet bez jakiś wielkich nagród lub bez nich, mogła by być naprawdę fajna zabawa.

I co by było jeszcze fajne to umieścić reklamę na naszej stronce tak jak teraz wyświetla się nam reklama Sklepu Kirysek to tak samo zrobić reklamę gdzie był by napis Akwarium Miesiąca Akwarium Roku na przemian. Po kliknięciu na niego odsyła nas do samego konkursu. Było by to fajnie widzialne, rozgłoszone a także nowi użytkownicy(którzy nie wiedzą że coś takiego jest już by wiedzieli i także mogli by wziąć udział w konkursie.

 

 

MYŚLE ŻE Z MOJEJ STRONY TO WSZYSTKO>DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem ten temat i proponuję podział na zaawansowanych (z opłatą) i początkujących (bez opłaty) i dla tych drugich z racji braku wpłat - brak puli nagród do rozdania i tu moja propozycja aby osoba która zwyciężyła w nagrodę "otrzymywała" na swój profil w miejsce gdzie jest napisane np "wyjadacz" i ten pasek ładujący rybki za posty jakąś grafikę z koroną (nieduża taką małą raczej) + do tego temat w którym osoba prezentuje swój zbiornik (większość ma takie tematy w galerii) wyskakiwał jako 4 zaraz po "Fotografowanie akwarium oraz obróbka zdjeć ." "Prośby o dodanie ankiety do tematu :)" "Zanim założysz nowy temat - przeczytaj!" z wyraźnym zaznaczeniem że jest to akwarium miesiąca STYCZEŃ. Pozostawał by na tym zaszczytnym miejscu do momentu wyłonienia laureata następnego miesiąca. Po tym czasie wszystko wracało by do normy korona przechodziła by do następnej osoby ( tylko 1 korona na całe forum ). Niby niewiele a w jakiś sposób wyróżniano by początkujących zawodników.

 

Dziękuję, pozdrawiam Hero.

 

PS. W ramach walki o ortografię doróbcie "ę" w "Fotografowanie akwarium oraz obróbka zdjeć ."

post-7822-13685166193361_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

PS. W ramach walki o ortografię doróbcie "ę" w "Fotografowanie akwarium oraz obróbka zdjeć ."

Nie :P

 

Przeczytałem wszystkie Wasze posty, zastanowiłem się i podjąłem decyzję, że w tym roku konkursu nie będzie :P

 

Żartuję ;)

 

Wieczorem wkleję(przynajmniej się postaram) nowy regulamin na konkurs: Akwarium Miesiąca.

Jak skończę pracować nad konkursem na: Akwarium Roku. To dam znać ;)

 

Tak, dobrze czytacie. Rozdzieliłem te dwie rzeczy. Będą dwa osobne konkursy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

viewtopic.php?f=109&t=39555

 

A dokładnie:

Prowadzący konkurs: ...obecnie ja, ale szukam chętnego na to stanowisko...

Jak ktoś jest chętny do prowadzenia, ma troszkę wolnego czasu i ochoty. To proszę pisać na moje PW w tej sprawie.

Hmm...załóżmy, że czas do końca miesiąca i wtedy kogoś wybiorę na prowadzącego ten konkurs.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...