Skocz do zawartości

Jakie są wasze marzenia ?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam, że to bardzo fajny i przyjemny temat :) Marzę, żeby móc w życiu dużo podróżować, mieć ciekawą pracę i szczęśliwą rodzinkę, a jeśli chodzi o aspekt finansowy oczywiście wygrana w totka by nie zaszkodziła :) Z bardziej przyziemnych spraw marzę żeby w końcu skończyć studia i mieć święty spokój z nauką:/ i żeby założyć Tangę 300l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy realnych - sprzedać w przyszłym tygodniu moto a w następnym roku pozbyć się auta i przejść na "ósemkę", z rzeczy już mniej realnych - postawić kiedyś 1600l or more...

 

Z życia prywatnego - być przede wszystkim dobrym ojcem dla mojego 4 letniego syna, wychować go na dobrego człowieka. Pracować, dożyć emerytury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przestaje się marzyć to znaczy,że czas umierać...

 

Moje realne marzenia:

 

Być szczęśliwą;zdrową;

żeby moja mama była zdrowa i żyła jak najdłużej;

żeby wynaleziono lek na raka;

żeby ludzie byli ludźmi;

 

Moje nierealne marzenia:NIE MA TAKICH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wynaleziono lek na raka;

Rak staję się nieśmiertelny gdy już się rozwinie ale jest już bardzo dużo obiecujących sposobów gdy się go wcześnie wykryje. No ale właśnie żeby ludzi chcieli się badać. Każdy myśli że go to nie dotyczy. A potem tylko już płacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia nie realne: dostać się na studia medyczne oraz je skończyć i zostać chirurgiem

Jak będziesz siedział na forum, zamiast się uczyć biologi i dobrze zdać maturę, to na pewno. :P

oraz nauczyć się latać śmigłowcem.

Dla chcącego, nic trudnego.

Myślę że samo szkolenie nie będzie wymagało więcej kasy i czasu niż np. założenie 2400l akwarium. ;)

 

O czym marzę hmm... raczej żyję teraźniejszością, ale:

- fajnie by było mieć w pełni zdrowe kolano i móc np. pobiec na uciekający mi właśnie autobus, zamiast konieczności czekania na następny.

- fajnie by było skończyć studia i pracować w swoim już wyuczonym częściowo zawodzie.

- fajnie byłoby mieć pierwsze, w całości własne cztery kółka bez dzielenia się z innymi. Celica V - to moje ciche, ale do spełnienia marzenie na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z realnych:

- wyprowadzić się na Rodos lub Kretę.

- mieć Honde Gold Wing GL1500 z 1988r.

 

Z nierealnych:

- posiadać DMC Delorean, Holden'a Efijy, Mercedes'a SLS, nowego Ford'a GT40

- zobaczyć ziemię stojąc na księżycu.

- móc przegrać świadomość do komputera i żyć dalej w VR, bo ból po utracie bliskiej osoby jest koszmarny.

 

O zdrowiu, kasie minimum 10.000.000 lub tonie czystej platyny, pokoju na ziemi itp już nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużo marzeń.

Marzenia realne założyć akwaria 200l malawię i 400l ogólne , pojechać do Krakowa wygrać w totolotka 36,000,000 , zostać przyjacielem tego forum .

Marzenia nierealne zwiedzić cały świat , Mieć Mercedesa SLS AMG , Audi R8 Qutro , Subaru Impeza i mieć dużo przepieknych baniaków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by dużo wymieniania :)

Jedne z wielu to: pojechać do Egiptu, aby ludzie dbali o środowisko (niestety nie realne), zamieszkać w górach (Tatry, lub Karpaty), mieć jakieś super akwarium hmmm ok. 500l, aby autor mojej ulubionej książki wypuścił kolejną, bo się nudzę ;).

Reszty nie będę wymieniać, bo naprawę jest tego dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby Polską rządzili odpowiedzialni ludzie, a nie złotouści fantaści, pozoranci, kłamcy, złodzieje, klakierzy, wazeliniarze, oszołomy, szukający poklasku, wyglądający pochlebstw, uzależnieni od sondaży, okradający podatników, nakładający co raz większe fiskalne obciążenia, bredzący w koło to samo, nieumiejący jednego zdania napisać zgodnie z polską ortografią, wydający lekką ręką nieswoje pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzialni ludzie, a nie złotouści fantaści, pozoranci, kłamcy, złodzieje, klakierzy, wazeliniarze, oszołomy, szukający poklasku, wyglądający pochlebstw, uzależnieni od sondaży, okradający podatników, nakładający co raz większe fiskalne obciążenia, bredzący w koło to samo, nieumiejący jednego zdania napisać zgodnie z polską ortografią, wydający lekką ręką nieswoje pieniądze...

Są tacy? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzialni ludzie, a nie złotouści fantaści, pozoranci, kłamcy, złodzieje, klakierzy, wazeliniarze, oszołomy, szukający poklasku, wyglądający pochlebstw, uzależnieni od sondaży, okradający podatników, nakładający co raz większe fiskalne obciążenia, bredzący w koło to samo, nieumiejący jednego zdania napisać zgodnie z polską ortografią, wydający lekką ręką nieswoje pieniądze...

Są tacy? :D

 

Chyba nie. Dlatego od 10 lat nie chodzę na wybory, bo ile razy tym samym ludziom można dać się zrobić w ... konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie w tylko Polsce. Obama - człowiek, prowadzący w chwili otrzymania Nobla pokojowego 3 wojny jedynie za zredukowanie liczby głowic nuklearnych... Wy myślicie że skąd sie teraz wzięła wojna domowa w Libii? Amerykanie chcą ropę naftową z darmo. Teraz podobno wojska amerykańskie będą walczyły w Somalii. Pytanie? Czy jest tam ropa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo

mały offtop

ile razy tym samym ludziom można dać się zrobić w ... konia.

Poczytaj sobie konstytucję zrozumiesz dlaczego oni tak mogą a szary podatnik nie.

koniec offtopa

 

Żeby nie było tylko offtopowo to może ja.

Moim marzeniem jest by wytrwać we względnym zdrowiu jeszcze z 10 lat, co bym mógł w tym nowym świecie do którego się wybieram po nowym roku popracować porządnie i zarobić na podróż dookoła świata i wiele innych rzeczy na które po przeszło 21 latach (w tym 13 latach pracy na swoim) w PL mnie nie stać.

 

Z rzeczy nierealnych ... nie powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...