Skocz do zawartości

Jakie są wasze marzenia ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak bym wygrał w Totka to kupił bym sobie słonia i jeździł na nim w wielkim koszu z baldachimem. Na łbie siedział by mały tailandczyk z patykiem i nim sterował w centrum Warszawy. A ja walił bym johnniego walker :D

 

Potem kupił bym swoją firmę i kazał Dyrektorowi robić za 3,50 pln/h

 

Później może jakiś własny biznes, chałupka, motor, samochód. Skuter albo jachcik nad Zegrzem.

 

 

Ale czekam na 40 mln bo teraz będzie 10 mln, a to za dużo by przejeść za mało by przepić albo coś z tym zrobić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym wygrał w Totka to kupił bym sobie słonia i jeździł na nim w wielkim koszu z baldachimem. Na łbie siedział by mały tailandczyk z patykiem i nim sterował w centrum Warszawy. A ja walił bym johnniego walker :D

A ja jakbym wygrał w Totka to kupiłbym sporo słowników języka polskiego i wręczałbym je wszystkim po kolei, jak leci. A potem też waliłbym johnniego walkera ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja walił bym johnniego walker :D

A potem też waliłbym johnniego walkera ;)

Ja swojego nazywam po prostu Johny. I w przeciwieństwie do was nie robiłbym tego publicznie.

 

 

 

... a z przyziemnych marzeń to mam jeszcze 300l, baniak w pokoju i jestem na etapie prowadzenia negocjacji z kobietą. Trzeba stawiać sobie realne cele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest ukończenie studiów...(jeszcze rok) i praca w zawodzie(pedagog opiekuńczo-wychowawczy) aby pomagać dzieciom zagubionym i zabranym z rodzin patologicznych (bez znajomości moge o tym tylko pomarzyć). Pieniądze nie są najważniejsze,choć ważne są.

Miałem kiedyś marzenie, nurkować głębinowo. I stało się :) Uzbierałem trochę kasy i poleciałem do Hurgady. Nurkowałem, snurkowałem cały Boży dzień :)

Marzenia można spełnić, trzeba tylko w nie wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...