Skocz do zawartości

126L Radosnej Twórczości Agi :)


AgaAga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dałam trochę ciała z roślinkami,ale dojdą do siebie i będzie piknie.Najważniejsze,że rybki zadowolone,żyją w zgodzie.Nawet z Motylowcami nie ma problemu.Co prawda nie bardzo chcą jeść mięso,co nie jest normalne,ale niech im będzie.Skoro tak wymyśliły to też dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musiałam pousuwać trochę liści,bo tak jak wcześniej pisałam,dałam ciała z roślinkami.I teraz tak trochę łysawo jest.Ale nic nie ruszam,bo mi Ahaed znowu zmyje głowę,że kombinuję.Co do przedszkola,znowu przyuważyłam 1 nowego maluszka.Na szczęście Pantodony w ogóle się nimi nie interesują.Za to molinezje zasłaniają je sobą,jak jest czas karmienia,żeby Motylki ich nie widziały.Istny cyrk na kółkach w tym moim baniaku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z takich opinii.Bardzo to miłe.

Przez jakiś czas może się zrobić trochę mniej ładne,bo miałam dziś wypadek i trochę nie mam głowy do tego.Póki co nic mi nie jest,ale czas pokaże czy na pewno.Mój Anioł Stróż miał dziś ręce pełne roboty...Rów zaliczony,auto rozbite mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ostrego bum autem,nic mi nie jest.Mam nowy pomysł na akwa,będą zmiany,może na lepsze.Juto do dzieła się zabieram.Oj będzie się działo.Obsada zostaje bez zmian.

 

P.S. Fotek na razie nie będzie.

 

P.S.2 Watan szykujcie plac zabaw dla przedszkolaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha :D szkoda, że nie widziałem tego tematu wczesniej jak powstawał - na bierząco:) Aga, normalnie aż miło się czyta jak opowiadasz z taką pasją o tym wszystkim:) gratulacje naprawdę doskonałego akwa to po trzecie:) i sympatycznego przedszkola to po drugie:) i tego entuzjazmu :D:D:D to po pierwsze :D:D:D

 

Andrerw:5. Zarząd forum zastrzega sobie wyłączne prawo do używania czerwonej czcionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dzięki Kozak.Widzisz,zabawa w akwarystykę przerodziła się w pasję.Opowiadam o tym co się dzieje ze zbiornikiem,bo jest małe prawdopodobieństwo żebyście go zobaczyli na żywo.Każdy ma do mnie daleko.Poza tym ten temat traktuję jako pewnego rodzaju blog.

Często,jak mi coś nie wychodzi zaczynam się załamywać.Ręce opadają i myślę sobie,że wezmę oddam ryby i sprzedam baniak.A potem robi mi się żal,bo tyle serca (o kasie nie wspomnę) włożyłam w ten baniak,że sobie myślę:"A co by było gdybym to zrobiła inaczej?" I w ten sposób to akwa żyje trochę własnym życiem,jest trochę eksperymentem,a trochę wprawką przed kolejnym-dużo większym.Może nawet kiedyś porwę się na morskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że mam akwa dopiero od końca maja, a już myślę po cichu o większym :D pi razy oko już wiem jak zaczynać, bo nauczyłem się na własnej skórze i nie raz mi ręce opadały.... teraz pewnie całe urządzanie wyglądałoby zupełnie inaczej :D gdy drugi raz pojawiła mi się ospa miałem ochotę sprzedać cały ten majdan i do baniaka wsadzić chomika czy cos takiego dla świętego spokoju. A teraz wszystko jest ok i gapię się w tą szybę chyba z podobną radością jak Ty :D a tak przy okazji własnie pomiędzy poszczególnymi postami działam nowe tło do akwa, bo mnie wczoraj naszło :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale namieszałam w akwa.Moczarki poszły do kosza,a z nimi całe stado ślimorów.Jak się woda uspokoi po podmianie to trzasnę kilka fotek,jak zwykle kiepskich :lol:

Gąszczu nie ma,ale jakoś teraz bardziej mi się podoba.Ribom chyba też,bo szaleją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, no no, normalnie akwa - marzenie! ;)

Jak się miewają kiryski (dzieciaczki) ?

 

 

I nie tylko według Ciebie są śliczne i wesołe, to także moje ulubione rybki - uwielbiam oglądać je jak grają w nożną, znaczy wąsikową płetwę. :mrgreen::mrgreen: Czyli po naszemu futbol, jak im dam hikari algae wafers ... to się dzieje :)

 

 

Ps, dobrze że nic Ci się nie stało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzanka,maluchy mają się świetnie,rosną jak na drożdżach.Jest ich strasznie dużo,przestałam liczyć na 9.

 

Kozak,wszystko jest równo tylko fota tak wyszła.D...a ze mnie a nie fotograf.Wody przy Motylowcach powinno być jeszcze mniej,ale doszłam z nimi do porozumienia.Ja nie dolewam,a one nie mają pretensji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...