Skocz do zawartości

126L Radosnej Twórczości Agi :)


AgaAga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cannabinol czy ty nie masz innego zajęcia niż przypierniczanie się do mnie? Weź sobie chłopie znajdź zajęcie,może zajmij się swoimi baniakami.Oglądałam je w galerii i nie ma na czym oka zawiesić.Znęcaj się nad kimś innym.Mnie to nie rusza. :evil:

Niestety ale do moich baniaków i obsady w nich nie można się przyczepić ;)

A to nie moja wina że nakupiłaś rybek i teraz one się męczą przez Twoją nieodpowiedzialność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannabinol czy ty nie masz innego zajęcia niż przypierniczanie się do mnie? Weź sobie chłopie znajdź zajęcie,może zajmij się swoimi baniakami.Oglądałam je w galerii i nie ma na czym oka zawiesić.Znęcaj się nad kimś innym.Mnie to nie rusza. :evil:

Niestety ale do moich baniaków i obsady w nich nie można się przyczepić ;)

A to nie moja wina że nakupiłaś rybek i teraz one się męczą przez Twoją nieodpowiedzialność

Nie wydaje mnie się że się męczą, jeżeli aga stwierdzi że nie będą te ryby miały spełnionych odpowiednich warunków, to na pewno je odda, na razie są młode i mają dobre warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga akwa super,zawsze z przyjemnością obserwuje jego rozwój,tylko fotek mało ;)

A akwa każdy robi dla siebie nie dla innych,a inni niech trzymają 15szt neonka w 200l.

15szt neonków w 200l jest git ale kosiarki i skalary w 126 już raczej nie

Może uważacie też że trzymanie molinezji w 45l jest ok? Jeżeli zwracamy uwagę innym to zwracajmy ją wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda uważam, że czasem kolega Cannabinol czasami przesadza. Nie raz wymieniłem z nim pare zdań na temat czy baniak na daną rybe jest ok itd, ale dziś nie tylko musze, a chce przyznać mu RACJE.

 

O ile kosiarki nie rosną ogromne, to są stadne. Baniak 100cm długości to minimum.

Dla skalarów minimalna wysokość zbiornika potrzebna do dobrego rozwoju to około 50cm, bez tego minimum ryba nie urośnie taka, jaka powinna i po prostu skarłowacieje.

 

Obsada nie jest taka koszmarna, najgorzej z całej obsady mają te skalary.

Postaraj się szybciej załatwić duży zbiornik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nie dacie mi spokoju.Dobrze,to do wiadomości wszystkich.Otóż oznajmiam wszem i wobec,że kosiarki poszły do znajomych,a skalarki mają w tej chwili 7cm wysokości.Co do wielkości baniaka-a może już stoi i dojrzewa dużo większy baniak.Może nie mam ochoty się tym chwalić.Może pochwalę się tym za jakiś czas,a może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nie dacie mi spokoju.Dobrze,to do wiadomości wszystkich.Otóż oznajmiam wszem i wobec,że kosiarki poszły do znajomych,a skalarki mają w tej chwili 7cm wysokości.Co do wielkości baniaka-a może już stoi i dojrzewa dużo większy baniak.Może nie mam ochoty się tym chwalić.Może pochwalę się tym za jakiś czas,a może nie.

Ale masz ochotę chwalić się tym że męczysz rybki? super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po małej (hmmm,małej...) zmianie aranżacji przydałoby się trochę fotek.I nawet nieźle wyszły jak na taką fajtłapę fotograficzną.O sobie mówię. :D

Przy okazji to całkiem nieźle wyszły moje ogromne (9cm wysokości) skalary.

Trochę widać filtr wewnętrzny,ale z czasem zarośnie i będzie ok,a jest niezbędny.

Tak mi przyszło do głowy,żeby zrobić piętrowe dno.Nie myślałam,że efekt tak bardzo mnie zadowoli.Warto było wydać 140kr (około 60zł) na moduł tarasowy Juwela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma własnego Trolla,mam i ja...Cannabinol zajmij się swoimi neonkami i nie wchodź więcej do mojej galerii.Nie życzę sobie Twojej obecności w moim temacie.Znajdź sobie inną ofiarę.

Niestety neonek nie posiadam ;)

Przestań męczyć ryby, poczytaj o wymaganiach, zanim kupisz jakieś żywe stworzenie!

Dlaczego, gdyby jakiś nowy użytkownik przedstawił taką obsadę zostałby zjechany, a tu spokojnie się na to patrzy, a nawet pochwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma własnego Trolla,mam i ja...Cannabinol zajmij się swoimi neonkami i nie wchodź więcej do mojej galerii.Nie życzę sobie Twojej obecności w moim temacie.Znajdź sobie inną ofiarę.

Niestety neonek nie posiadam ;)

Przestań męczyć ryby, poczytaj o wymaganiach, zanim kupisz jakieś żywe stworzenie!

Dlaczego, gdyby jakiś nowy użytkownik przedstawił taką obsadę zostałby zjechany, a tu spokojnie się na to patrzy, a nawet pochwala

 

Ale ty masz gościu widzę. Jesteś jak strażnik texasu normalnie, nadajesz się do jakiegoś programu "Obrońca nie pisanych przepisów", albo coś w tym stylu. Zajmij się tym swoim niby bw i swoimi jointami i daj spokój w tym temacie. Akwarium bardzo ładne.

4.1. Wszelkie konflikty zaistniałe pomiędzy użytkownikami forum należy rozwiązywać wyłącznie przez kontakt PW. Forum, nie jest miejscem do awantur.

upominam ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty masz gościu widzę. Jesteś jak strażnik texasu normalnie, nadajesz się do jakiegoś programu "Obrońca nie pisanych przepisów", albo coś w tym stylu.

No ...... jak zorro HAHAHA a dla ciebie pan!

 

Po prostu ryby się męczą i tyle! A wszyscy chwalą że dobrze pięknie i ok a tak wcale nie jest

 

No i ostrzeżenie. Za słownictwo i punkt 4.1 regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium bardzo ładne, a ty kanarkibol nie lansuj się już na takiego speca od akwarystyki bo nie dalej jak miesiąc temu musiałem ci w 3-4 postach opisywać jak małemu dziecku co to jest ryba labiryntowa, dlaczego się tak nazywa, co to jest labirynt i jak działa.

 

:spam:

 

Podoba mi się ten jasny żwirek, kamienie i cała aranżacja. Układa się to w bardzo dekoracyjnie wyglądające akwarium, ale w końcu to ręka artystki robiła :)

Rybki wyglądają zdrowo i niezbyt się na moje oko męczą, przestrzeni masz tam sporo, rybek niewiele.

 

Roślinki wyglądają pięknie po prostu, ani śladu jakiegoś żółknięcia, czy gnicia, ani glonów.

 

:aniol_diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fotka,żebyście mieli o czym pisać...

Chyba nie mam takich najgorszych warunków w baniaku skoro takie rzeczy się dzieją:

Nie wiem czy to wina nieostrego zdjęcia,ale z tego co widać wydaje mi się,że spora cześć ikry jest spleśniała(biała).

Bez urazy,ale to chyba świadczy o tym,że jednak nie wszystko jest O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi 10 konkretnych przykładów,gdzie pierwsza ikra skalarów jest idealna.W 90% pierwsze jajka idą na straty w całości,jeśli już tak dociekamy.A mnie wcale nie zależy na wylęgu młodych.Będą to będą,nie to nie.A tak w ogóle to nie jestem Akwarystką,ja mam akwarium dla własnej radochy,a ta galeryjka jest zupełnie przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale ostro , chłopaki lecicie , spokojnie na luz......

 

może coś od siebie, co najbardziej mi się podoba to zdecydowanie rośliny a co jeszcze bardziej od tego mi się podoba to to że podoba się Tobie , bo o to właśnie chodzi mamy akwy dla siebie nie na pokaz.

 

co mi sie nie podoba to fakt że nikt tak naprawdę nie krzyczy na Ciebie za posiadanie skalarów w 126l , bo można by przytoczyć z 1000 postów mówiących o tym że tak być nie powinno. a faktycznie piszą jeszcze że może być

 

ikra .. rewelacja , widać po roślinach że masz bardzo wysmienite warunki w baniaku , trzymaj tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fotka,żebyście mieli o czym pisać...

Chyba nie mam takich najgorszych warunków w baniaku skoro takie rzeczy się dzieją:

To że jest ikra o niczym nie świadczy

Akwarium mi się nie podoba nie widzę w nim nic ciekawego

Tak tylko z ciekawości zapytam są tam jeszcze te kosiarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...