Skocz do zawartości

126L Radosnej Twórczości Agi :)


AgaAga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daleko mu jeszcze do ideału,ale to kwestia czasu.Niedługo aktualka foto z nowymi mieszkańcami.Na razie najbardziej dumna jestem z mojego Maluszka Pandy.Musiał świetnie się ukryć skoro przeżył i urósł do "ogromnych rozmiarów" prawie centymetra.To jemu należą się pochwały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyszedł czas na małą aktualkę.Ponieważ wczoraj mój Tomasz kupił mi 2 brakujące molinezje,o których wcześniej wspominałam,obsada jest zamknięta.Wygląda to tak:

Bojownik Wspaniały-czarno-czerwony Crowntail

6 Molinezji:

black molly-samiec

dalmatine molly-samiec (biały w czarne kropki)

silver molly-samica

yellow molly-samica

dalmatine molly-samica (kolory odwrócone czarna w białe kropki)

dalmatine molly-samica (żółta w czarne kropki)

Rybki przydenne:

5 Kirysków Panda

1 Zbrojnik Niebieski-młody

1 Erromyzon Sinensis-młody (mam nadzieję,że jest panienką)

 

Bojek najpierw się obraził śmiertelnie na wszystko i wszystkich,a potem zaczął wprowadzać swoje rządy.Rozstawia wszystkich nowych po kątach.On i czarny Molek coś nie mogą się dogadać.Heh jeden i drugi to zadziora.Ale Bojek jednak wygrywa.Skubnął Molkowi kawałek ogona,ale na szczęście molinezjom odrastają.

Fotki za jakiś czas,niech to się wszystko jakoś ogarnie.

 

 

Przy okazji,Maluszek Pandy nie jest już sam.Ma braciszka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się pozmieniało...Nowa aktualizacja niebawem...

 

--------------------------------------------------------

 

W związku z pewnymi,dość znacznymi zmianami jestem zmuszona zrobić aktualizację.

 

Spięcia między rybami zaszły tak daleko,że musiałam eksmitować bojownika Szefa do małego akwarium.Stał się tak bardzo agresywny,że nie było wyjścia.

 

Ale jest też niespodzianka. :)

 

A teraz konkrety.Obsada w tej chwili wygląda tak:

 

Strefa przydenna:

5 Kirysków Panda+ich dzieciaczki

1 Zbrojnik Niebieski

1 Erromyzon Sinensis

 

Strefa środkowa:

6 molinezji-2 samce i 4 samice (każda w innym kolorze)

 

Strefa górna:

3 Pantodon Buchholzi (ryba-motyl)

 

 

W najbliższym czasie dodam więcej,ale póki co chcę przedstawić moje Motylki.Oto one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałam,że fajnie by było pokazać moje Motylki z "lotu ptaka".Zostały uwiecznione w trakcie podmiany wody w akwarium.Zadomowiły się całkowicie.To co wyprawiają nie da się opisać,a zdjęcia tego nie oddają.Jeszcze trochę i zaczną jeść z ręki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz widze te ryby.

Mam pytanie co do pand, słyszałem że żeby je rozmnożyć trzeba jakoś symulować pore suchą czy coś. Czy to prawda czy tobie się tak ,,przypadkiem" rozmnożyły?

Oczywiście gratulacje czarno białych braciszków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmnożenie pand wcale nie jest prostą sprawą.Z tego co wiem bardzo rzadko się to udaje.Mnie tak naprawdę moje zrobiły niespodziankę.Na pewno wpływ na to ma temperatura.U mnie w baniaku przez dłuższy czas temperatura utrzymywała się w granicach 28-29 stopni.Najpierw konieczne ze względu na ospę,która nam się przytrafiła,a potem upały...I w ten oto sposób stał się cud i pojawiły się maluchy... :) Mają się świetnie,buszują po całym akwarium,wędrowniczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaAga--- wszystko dobrze ale wymiana świetlówek wiąże się z dodatkowym obciążeniem.Za duża energia w paśmie światła niebieskiego.Wiem ,że ta barwa bardzo sprzyja powstawaniu glonów nitkowatych,sam to przeżyłem i wiem.Ja na twoim miejscu nie montował bym dwóch takich samych świetlówek,pomieszał bym barwy,a nie takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maleńkiego kiryska panda.

Póki co są 3 kinder-niespodzianki

Mała poprawka,są 4 Kinder-Niespodzianki

Czyli Kinder-niespodzianek jest SZEŚĆ.

Mała poprawka po dokładnym przeliczeniu okazuje się,że jest ich DZIEWIĘĆ.

W tym tempie niebawem przerybią Ci zbiornik :D

Gratuluje maluchów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Marcinie,zobacz na daty...Co najmniej jeden dzień różnicy,więc wszystko prawidłowo :D

 

Dzięki za pochwały...Dalej twierdzę,że Kiryski Panda to moje ukochane rybki.Nie dość,że przeszły 2 choroby,jedną po drugiej (w tym jedna uśmierciła mi całą obsadę oprócz nich),to jeszcze takie fajne przedszkole dzięki nim mam.Poza tym mają tak radosne buźki,że trudno ich nie kochać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...