Skocz do zawartości

Akcja ratowania bojowników!


Gaweł
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu wątku powiem o swoich spostrzeżeniach. Po pierwsze bardzo szlachetna akcja. Szczególnie latem. Chętnie się przyłączę i pomogę. Teraz pytam się pomysłodawców. Kto będzie drukował te naklejki i w jakich nakładach? Jak każdy sam dla siebie to po akcji. Jak znowu by dać wydrukować nakład ok 300-500szt jest to już koszt, do tego koszt rozesłania do userów. Sam projekt mogę zrobić i proponuję, by to był czarno-biały format nie większy niż pocztówka.

 

Coś na styl A. Mleczka

Dołączona grafika

 

Do tego samo naklejanie widzę tak:

- w sklepach, które przestrzegają rybich praw to umówić się i nakleić im nagrodę w sklepie tam gdzie się zgodzą

 

- w sklepach, które nie dbają o los ryb to w ich pobliżu rozklejać propagandę. Na słupach informacyjnych, na znakach, słupach oświetleniowych w pobliżu sklepu. Każdy kto idzie do sklepu musi to zauważyć. Może to zmieni ich wybór przy zakupie.

 

Taka jest moja propozycja, a projekt będzie niebawem, ponieważ na razie komp niesprawny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej w tamtym o grę słów i trochę śmiesznie wygląda lider tego zespołu za kratą. To tylko dla śmichu zrobiłem ;)

Wiesz, w moim przypadku za gorąco na szarady. Ale jeśli chodzi o grę słów, podobało się. Mógłbyś wymyślić coś podobnego w temacie kubków. Może dałoby się obydwa tematy tj kubek i kula "upchnąć" do jednego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobra.

Cisza w temacie. Popieram takie akcje jak najbardziej. Ale widzę, że początkowy zapał troszkę minął.

To postaram się Was troszkę zmotywować.

Pokażcie mi 5 sklepów z naklejonymi naklejkami a stawiam skrzynkę piwa/coli. Wysyłka na mój koszt.

Zasady:

-20 butelek napoju chłodzącego jest w puli.

-Pierwsze 5 osób jakie wkleja tutaj zdjęcia jakich oczekuję, automatycznie otrzymają swoją "działkę". Czyli po 4szt na głowę.

-każda z tych osób ma wkleić fotkę naklejki, przyklejonej gdzieś na sklepie zoologicznym. Sklep ma być otwarty i miło by było aby ta osoba była również na tym zdjęciu.

-zdjęcia robione w nocy, naklejanie bez zgody właściciela sklepu się nie liczą!!

 

Zasady są jasne dla wszystkich?

 

Typowanie:

pomiędzy 5 pierwszych osób, które spełnią te warunki zostanie rozesłana "działka" z 20szt butelek. Zawartość ich jest uzależniona oczywiście od wieku forumowiczów ;).

Pokrywam koszta skrzynki oraz wysyłki do Was.

Żeby nie było niedomówień: wykładam to ze swojej kasy. To nie jest akcja zarządu forum SA .

 

Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się podjąć wykonania naklejek to znaczy że pójdę do drukarni i wydrukują. Nie jestem zbyt majętny dlatego będzie potrzebna zrzutka i w razie czego proszę nie linczować za cenę naklejek. Poświęcam swój czas jak wykona się naklejki to będę do każdego wysyłał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Po przeliczeniu wszystkiego, wyszła druga koncepcja.

To do Was należy teraz wybór.

Koszt skrzynki z wysyłkami to 138pln. Liczone teraz na czacie z Sociem.

 

Do wyboru macie tak:

1. opcja pierwsza, wypisana kilka postów wyżej

2. płacę za drukowanie naklejek/plakatów do tej samej kwoty. O resztę się martwcie sami.

 

Dodaję tutaj ankietę na ten temat. Proszę o głosowanie na którąś z opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy padł już pomysł ale mogłoby być tak że ktoś wydrukuje te naklejki (jeśli ma możliwość żeby były tak jak np. wlepki jakiegoś klubu), a kto chce nieść pomoc bojkom płaci przez przelew koszty wysyłki i naklejki i wtedy ten kto wygra dostanie ta skrzynkę :D Ja zrobię projekt naklejki i pokaże czy wam się podoba ale nie będę jej drukować bo nie mam jak. Jutro będzie gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się podjąć wykonania naklejek to znaczy że pójdę do drukarni i wydrukują. Nie jestem zbyt majętny dlatego będzie potrzebna zrzutka i w razie czego proszę nie linczować za cenę naklejek. Poświęcam swój czas jak wykona się naklejki to będę do każdego wysyłał :)

 

Cóż muszę zacytować sam siebie :D Przeczytaj. Ja podejmuję się wydrukowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...