Skocz do zawartości

Akcja ratowania bojowników!


Gaweł
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałeś ten artykuł:

http://www.superakwarium.pl/poradnik-ak ... id214.html

 

Zmieniłbym ogólnie czcionkę ponieważ jest trochę nudna i nie przyciąga uwagę tak samo tło. Pomyśl o jakimś dwubarwnym zlewającym się tylko żeby nie był zbyt rażący i nie przyciągał bardziej od treści zawartej na tym plakacie. Powiększył bym tez zdjęcie. Skrócił napis ponieważ wszystko musi być zwięzłe jak najkrótsze zrozumiałe łatwe do zapamiętania i oczywiście powinno rzucać się w oczy ;) Popraw też kropki żeby były równo koło cyfr tak o: "1. .." a nie rtaz przy cyfrze raz przy napisie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu coś nie pasuje kompletnie w tym plakacie.Ahaed ja właśnie pisałem żeby nie robić złośliwie bo to więcej problemu może być niż pożytku. Co do tego wszystkiego nalepka ma być jak piktogram poprzez ilustracje ma informować że sklep jest dobry za to ulotka ma w szczegółowy sposób opisywać dlaczego nie można trzymać bojków w kubkach to co zrobiłeś Gaweł to by się nadawało na tabliczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie przemawia to do mnie.

Osobiście bym to widział na zasadzie: duzy obrazek bojka w kubku. Treściwa informacja w jednym, góra dwóch zdaniach. I na dole dopisek, cos w stylu: więcej informacji u sprzedawcy/więcej informacji na http://www........ . Teraz się to zlewa, za dużo słów. Nikt tego nie będzie czytał. Ktos ma obok tego przejść, rzucic okiem i już wie co tam jest. Teraz to wygląda jak tabliczka ostrzegająca przed zagrożeniem w jakieś fabryce. Sorka za szczerość ale takie jest moje odczucie.

Przechodząc obok niej popatrzyłbym na nią, stwierdził : pewnie znowu awaria gazu albo ktoś chce sprzedać rybkę. I poszedłbym dalej nie zagłębiając się dalej w temat. Podkreślam, że to tylko moje odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzielec bez obrazy ale według mnie twój plakat jest niechlujny :|

Większość plakatów z jakimi się spotykam są zrobione odręcznie. Niechlujny znaczy się, że nie od cyrkla :zamieszany: ? Napisałam, że ten plakat, to w formie zabawy i szkicu. Jeśli zaangażowanie się jest krytykowane, no to wybacz, co chcesz tym uzyskać? Prosiłam o pordy i krytykę, ale nie taką bez konstruktywną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, spoko... nie obraziłeś :) . Chodzi mi o to, że można było użyć bardziej konstruktywnej krytyki. Poza tym nie sądzisz, że plakat nie musi być idealny, ważne tylko żeby zwracał uwagę- nawet niechlujnością ;) dodanie odnośnika do strony to dobry pomysł, jednak nie wiem co na to moderatorzy... od razu byłoby wiadomo, kto jest odpowiedzialny za partyzantkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

dodanie odnośnika do strony to dobry pomysł, jednak nie wiem co na to moderatorzy... od razu byłoby wiadomo, kto jest odpowiedzialny za partyzantkę :lol:

 

A moderatorzy na to tak:

Wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej będzie dodać dwa punkty:

1: Więcej wiadomości u sprzedawcy (jeżeli chcecie to dawac w sklepach)

2: http://www.SuperAkwarium.pl

 

 

Podawanie linku do tematu nie ma sensu, gdyż nie można tego zapamiętać. A nie każdy nosi przy sobie coś do pisania ;).

 

 

 

 

Ps: ciekawe kiedy Wam minie zapał ? ;) W każdym bądź razie powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to jest akcja skierowana głównie przeciwko sprzedawcom, więc wątpię, że będą chcieli współpracować i tak ochoczo odpowiadać klientom:

1. Dlaczego nie w kulach?,

2. Dlaczego nie w kubeczku?

 

Przecież sami wtedy musieliby się do owej "kampanii" zastosować, co za tym idzie ponieśliby straty... nie sądzę by w moim mieście trafił się taki sprzedawca "dobry samarytanin"...

 

Faktycznie, jeśli chodzi o adres, to podanie strony głównej byłoby najlepszym rozwiązaniem.

 

p.s Do Gawła.

Facet w kubku sprawia wrażenie, jakby był nad wyraz zadowolony... on ma się w nim czuć źle, a nie szczerzyć uśmiechem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaweł... z całym szacunkiem, ale twoje plakaty są takie trochę... "nieprofesjonalne".

Może sam coś wieczorem wykombinuje.

 

Właściciele sklepów ogólnie dzielą się na dwie grupy:

- Zatwardziali sklepikarze którzy swoje wiedzą i kule sprzedają, nie liczmy że takich przekonamy. ;)

- Ci którzy bojków w kubkach/kul nie sprzedają. Jest to mniejszość, ale właściciele takich sklepów mogą nam najbardziej pomóc - zgadzając się na naklejenie w sklepie naklejek/tabliczek o bojkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...