Skocz do zawartości

NAJŁADNIEJSZE AKWARIUM NA BANER- etap 3


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

powiem szczerze że łączenie paru baniaków wygląda .... bardzo brzydko .. każde akwarium wtedy traci ... pomyślcie o np gifie co pokazuje po kolei kazdy inny baniak i np pod spodem napis "zapraszamy " 2."na" 3."najlepsze forum akwarystyczne " 4. "superakwarium.pl" ... ja nie instaluje photoshopa bo mam lenia i nie chce mi sie robić gifów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj mój baner troche za duży i raczej nie będzie się liczył, ale pokaże co ja wykombinowałem.

No rzeczywiście za duży. Napisy mniejsza czcionką odpadają ... no i przede wszystkim nie korzystaj z zdjęć użytkowników, którzy nie zakwalifikowali się do etapu 3-go (fotka użytkownika arturlep).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nr.28ma wszystko co trzeba,tzn.obrazuje cały zbiorniczek,jest miejsce na wyraźny napis,a nawet na ten znaczek ,nic się tu nie zlewa i sprawia wrażenie uporządkowanego.

Michał84 ten baner jest złożony z trzech zbiorników zeszło nad nim sporo czasu i nerwów no i kombinowany w czterech programach ,ale fajnie że się podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aluzja.

 

Jest już bardzo dużo ładnych bannerów.

Jest z czego wybierać.

Koniec dawania prac ma być 11 października... proponowałbym skrócić ten czas o tydzień, kto chce zrobić dobry banner zrobi go przez najbliższe dni, a tak to się troszkę ciągnie...

 

Do 11 doszłoby kilka dobrych prac hipcia, parę fajnych bannerów innych osób i reszta mocno średnia... a później ankieta i wybierajta z 50 bannerów najlepszy ;)

Zagłosuje kilka osób i każdemu może podobać się co innego... wyniki takiej ankiety wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...