Skocz do zawartości

NAJŁADNIEJSZE AKWARIUM NA BANER- etap 3


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Termin odpowiedzi na wysłane PW mija z dniem 22.09.2009 o godz.20.00.Nie będziemy czekać w nieskończoność.

Następnie w tym temacie będziemy umieszczać wzory banera.

 

 

Dnia 04.10.2009 o godz.24.00 kończymy nadsyłanie propozycji i zamykam ten temat. W ciągu kilku kolejnych dni, moderatorzy wybiorą 10 najlepszych prac.Następnie zostanie zrobiona ankieta. Autor zwycięskiego banera, będzie miał 3 dni na wprowadzenie ewentualnych korekt i poprawek (ostrość,kontrast, delikatny retusz......).Powodem tych zmian jest ilość nadesłanych propozycji. W ankiecie niestety można dać tylko 10 pozycji.

 

 

Niestety z braku czasu(jutro wyjeżdżam i będę dopiero w środę), to tylko zamknę w niedziele temat. Natomiast wybieranie (moderatorzy) 10 najlepszych banerów rozpoczniemy w środę i postaramy się zrobić to jak najszybciej. Więc proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

 

 

Zapraszam do prac nad kolejnym propozycjami!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Będę okrutny, ani jedynaka ani dwójka. Proszę o jeszcze

Pójdę na całość, wstawił bym do banera akwarium mei, to moje zdanie każdy ma prawo je komentować.

Dziękuję sezam za miłe słowa :) Jednak ja niestety nie wyrażam zgody na użycie moich fotek na baner. Mam swoje powody ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... No a mi właśnie ten łączony się najbardziej podoba :D Tylko bardziej płynne przejście pomiędzy baniakami mogłoby być... Nie żebym narzekała! Absolutnie! Pełny szacuneczek dla koncepcji banerów :) Nieźle się wasze zwoje prostują przy wymyślaniu kolejnych odsłonięć... Wiem, że nawet do późnej nocy niektórzy siedzą... :shock: Więc jakakolwiek krytyka jest tu wybitnie nie na miejscu. Raczej sugestie i podpowiedzi, i tak proszę traktować moje wypowiedzi w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...