Jump to content

Najlepsze sklepy internetowe


Yoss
 Share

Recommended Posts

 

 

Allegro jest najleprzym sklepem internetowym

Allegro nie jest sklepem internetowym ale miejscem, które skupia sprzedawców zarówno indywidualnych jak i tych prowadzących działalności (sklepy). Wiele sklepów internetowych prowadzi sprzedaż za pośrednictwem allegro. Podsumowując, allegro wyłącznie pośrednikiem. Znajdziesz tam tysiące niepowiązanych ze sobą sklepów z praktycznie każdej branży. To tak dla Twojej informacji. 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zamówiłem grzałkę z Plantagarden. Zobaczymy jak im pójdzie :)

W poniedziałek zamówiłem grzałkę, w środę przyjechał kurier. Ilość folii bąbelkowej zrobiła na mnie wrażenie :) Jak trafię u nich na jakąś ciekawą ofertę to na pewno będę zamawiał. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Zaprezentuję inny punkt widzenia. Gdy szukasz sklepu, warto spojrzeć na reklamy Google. Dlaczego? Ponieważ jeśli ktoś prowadzi kampanię Google Adwords, zależy mu na atrakcyjności sklepu i dobrej obsłudze klienta. Nie po to jest na szczycie strony wyszukiwań, by za chwilę cię rozczarować wyglądem lub kiepskim asortymentem. Taki sklep daje gwarancję gotowości na każdego klienta. Jeśli chcesz poczytać więcej o Adwordsach, tu odprowadzam do artykułu: ... [ciach] ...

Warto więc zaglądać w proponowane sklepy, ponieważ są dostosowane całkowicie do wyszukiwań i można spodziewać się dobrego poziomu.

 

 

Pierwszy post na forum i już link do jakiegoś portalu, serio? Za następny taki post będzie nagroda.

/Luna

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 months later...

Nie polecam akwarium24 (nie mylić z akwarystyczny24). Nie przepuszczają negatywnych opinii ani o sklepie, ani o produktach. Nawet opinie na 3 gwiazdki nie są publikowane. Jeśli jakiś produkt nie ma opinii, albo ma 1-2, to znaczy, że bubel. Kilka razy kupiłam buble, chciałam wystawić kiepską opinie o kilku produktach i oczywiście nie pojawiły się one na stronie. Nie rozumiem takich praktyk. Dla mnie taki sklep, który nie przepuszcza żadnych negatywnych ani nawet średnich opinii nie jest ani trochę wiarygodny.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

No cóż - jeśli chodzi o sprawy techniczne (oświetlenie choćby) - to dla mnie najlepszy jest sklep https://aqua-light.pl/ - mają prawie wszystko - tam zaopatrywałam się w stateczniki do oświetlenia. Kupuję też w https://www.zoolight.pl/, ale ostatnio przysłali mi walniętą świetlówkę, więc jestem teraz trochę uprzedzona.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...