Skocz do zawartości

[90 L] Mapetowe dzikusowe


Mapet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do tej pory się nic tam nie zmieniło. Więc nie ma po co dawać zdjęcia całego akwarium.

Dziś udało mi się znaleźć dosyć fajny "szczotkowty" korzonek.

Trochę kory dębu. Więc jak będę miał dłuższą chwilkę i przede wszystkim chęci, to będą zmiany w aranżu i w kolorze wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Możesz mi podpowiedzieć ile muszę jeszcze suszyć moje gałęzie,które ściąłem kilka dni temu z żywego drzewa. Jedna z olchy druga brzozy. Liście zerwałem,a i również okorowałem. Są cienkie ,a w najgrubszych miejscach ich grubość dochodzi do 1 cm średnicy,a reszta cienkie patyczki niczym zapałki ;) . Pozdrawiam i gratuluję akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapet wytarły Ci się już kratki ?

 

Jakie parametry wody masz(chodzi o pH i twardości)?

 

Agassiza jak poschną jakiś miesiąc i potem je wygotujesz w wodzie z solą i zwykłej wodzie i posiedzą jakieś kilka dni żeby namokły to możesz pchać do bańki ;)

 

Mapet

Edytowane przez Mapet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapet wytarły Ci się już kratki ?

 

Jakie parametry wody masz(chodzi o pH i twardości)?

 

Agassiza jak poschną jakiś miesiąc i potem je wygotujesz w wodzie z solą i zwykłej wodzie i posiedzą jakieś kilka dni żeby namokły to możesz pchać do bańki ;)

 

Mapet

Dzięki. Z wygotowywania nici,bo gar bym musiał mieć wojskowy ;) (z metr ma chyba jeden i drugi ;) ) . Będę jedynie polewał wielokrotnie . Robiłem to już ,ale z ogromnym korzeniem tyle,że suchym od bardzo dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b7vb.jpg

 

Na razie jeszcze leży i "dojrzewa" do wsadzenia do akwarium.

Jedna płytka ma około 30 cm (to tak dla określenia jego wielkości).

Może dziś go spreparuję, a kiedy wyląduje w akwarium, tego najstarsi indianie nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie takie płochliwe, skoro tak ładnie dały się cyknąć

 

Byś trzy dni nie jadła, też byś się dała. ;)

 

Co do korzonka, to zapadła decyzja i zostanie pocięty na conajmniej dwa mniejsze.

Inaczej był bym zmuszony ustawić go podobnie jak duży był w 280-tce.

Na razie jeszcze się moczy, ma "ostre parcie na powierzchnię". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No to może i czas na aktualkę.

Korzeń jest tak "rozczapierzony", że w zależności z której strony się patrzy akwarium trochę inaczej wygląda.

 

i7j4.jpg

 

Doszła amazonka, kilka otoczaków (nie mam zbytnio pomysłu jak je poukładać). Wyleciała część korzonków, kokosy.

Cała obsada przeżyła "armagedon".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...