Skocz do zawartości

Nowi Moderatorzy/Przyjaciele


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdrowy egoizm to fajna sprawa.

 

Sam bym zgłosił swoją "kandydaturę" choć właściwie nie wiem na jakiej podstawie, skoro:

 

a) nie było mnie tu dwa miesiące (każdy ma swoje powody:P)

b) nikt mnie nie lubi (teraz czekam na cała masę prywatnych wiadomości, że się mylę)

c) co ja właściwie wiem???

d) nie za bardzo mam czas... (ale ten problem mają wszyscy)

 

Kurcze a jednak się nadaje:D (oczywiscie żartuję)

 

Chętnie wytypowałbym kogoś kompetentnego ale nie chcę nikogo faworyzować...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) jednak omineło mnie parę rzeczy, bo brakuje "starych" modów (ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?)

b) możemy założyć grupę wsparcia.

c) a tyle wystarczy? bo przyznam, że nie zawsze mi się chce, a jak mi się nie chce to mowię, że mnie głowa boli (taki stary trick, zawsze działa, polecam)

d) ja swój czas już i tak wystarczająco mocno naciągam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a po co ci to wiedzieć ? Ważne ,że odwalają sporo dobrej roboty .

bo nie widzę, żeby na przykład moderator ewwa lub heniutek coś robili. nie widzę tej aktywności, bo na przykład zajmuję dzialem, do którego nie zaglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ci to wiedzieć ? Ważne ,że odwalają sporo dobrej roboty .

bo nie widzę, żeby na przykład moderator ewwa lub heniutek coś robili. nie widzę tej aktywności, bo na przykład zajmuję dzialem, do którego nie zaglądam.

Ewwa i Heniutek robią mnóstwo na forum, nie bój nic. Mamy podgląd na to ile i co dokładnie kto robi, więc wiem co mówię. Jeśli chodzi o moje działy, to dopisałam informację w przyklejonych tematach, że dany dział moderuję ja. Jednak czasem się zdarza, że inny moderator coś zrobi w moich działach, więc proszę nie brać od razu wszystkiego tak, że to tylko ja coś zrobiłam... Zresztą, ja przyznaję się bez bicia, ostatnio robię tu dużo mniej ale z deka mam sporo pracy (tej w rzeczywistym życiu a nie wirtualnym) i jak tylko się uspokoi, to znów dam z siebie 300% normy ;)

 

 

A właśnie,tak się zastanawiam po ilu ostrzeżeniach dostaje się bana?Po6?

Generalnie ban jest po 4 ostrzeżeniach. Są oczywiście wyjątki, bo jeśli ktoś mocno przesadzi to ban jest od razu. Michał wiem czemu pytasz... Niestety jest tak, że jeśli użytkownik dostanie bana, to on mu nie zmazuje wcześniejszych ostrzeżeń a my też nie możemy ich usunąć. Dlatego właśnie taki np. zmienniak ma widocznych 5 ostrzeżeń a miał już bana wcześniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sumie to ja się mogę zgłosić na moderatora. Ostatnio długo mnie tu nie było, masa spraw, ale teraz mam go dużo więcej więc z chęcią mogę pomóc. Nie wiem czy się nadam do tej funkcji ale chciałbym spróbować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...