Skocz do zawartości

Nowi Moderatorzy/Przyjaciele


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przeciez mozna wlaczyc przegladarke i zostawic :) nie mowie ze tak robi, ale mowie jak moze robic :]

Jak się zostawi przeglądarkę włączoną, to wylogowuje po kilkunastu minutach (może po 30min, nie wiem dokładnie). A jeśli admin mówi, że sprząta tzn. tak jest. Admin na podgląd na takie rzeczy co kto dokładnie robi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie widzę żadnej aktywności ze strony moderatora "Heniutek".

A ja po logach widzę, że po NirwAni on najwięcej sprząta :)

przeciez mozna wlaczyc przegladarke i zostawic :) nie mowie ze tak robi, ale mowie jak moze robic :]

I tutaj chwila na wyjaśnienia. Logi moderatorów, które mogę podglądać nie mówią mi ile czasu ktoś siedzi, czy ile razy się loguje. Mam dokładnie wypisane komu, kiedy i za co dał bana, kiedy kasował posty, przyznawał ostrzeżenia czy edytował czyjeś posty w celu poprawienia błędów lub złączenia. Mam tu wszystko jak na dłoni.

Tylko nazwa logi jest trochę mylna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik

Witam.

Z tego co wiem to użytkownik Lukas rozsyłał spam reklamujący jakieś forum do użytkowników.

A więc nie wydaje mi się, że w tym momencie zostanie przyjacielem. Ale w przyszłości kto wie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z tego co wiem to użytkownik Lukas rozsyłał spam reklamujący jakieś forum do użytkowników.

A więc nie wydaje mi się, że w tym momencie zostanie przyjacielem. Ale w przyszłości kto wie.

Pozdrawiam.

Wiem że rozsyłałem i żałuję tego nie pomyślałem w ogóle. Przeprosiłem cały zarząd forum za to. To się nigdy nie powtórzy. Przepraszam również wszystkich użytkowników serwisu. A na tym forum zawsze się udzielałem i będę się udzielał więc chciałbym zostać przyjacielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...