Skocz do zawartości

Nowi Moderatorzy/Przyjaciele


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Not to ja tez swoje 1,5zł wtrące.

 

Moderatorzy: Migdek, Kirysek

 

Przyjaciele: Hipcio_stq (przepraszam, jeśli niepoprawnie nick napisałem)

 

Ja bym zrobił jeszcze inaczej. Do każdego działu, jeden moderator, ale na takiej zasadzie, że Ktoś jest obcykany w roślinach- mod. Rośliny. Ktoś jest elektrykiem niezlym?- mod oświetlenia. itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzą na dany temat można się wykazać bez bycia modem. Mod powinien mieć dużo czasu i cierpliwości- żeby poprawiać błędy, usuwać durne posty i edytować wiadomości- bo przecież nie idzie wbić ludziom że pisanie postu pod postem jest sprzeczne z regulaminem :roll::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobił tak: założyłbym temat, gdzie wpisuje sie osoby na nabór moderatorów, a drugi temat na przyjaciół. jednie takie posty byłyby uznawane, gdzie jest tylko jeden nick. Pozniej wybrałoby siępo 5 osób na moderatora, i przyjaciela a później dałbym ankiete. I kto wygra en jest ;) (dajmy na to pierwsza 3 jest brana pod uwage)

 

 

Innymi slowy, głosowanie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not to ja tez swoje 1,5zł wtrące.

Przyjaciele: Hipcio_stq (przepraszam, jeśli niepoprawnie nick napisałem)

 

prawie dobrze ;) hipcio_stg a za nominację bardzo dziękuję i przyznam, że z chęcią bym przyjął przyjaciela o ile szefostwo nie ma nic przeciwko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja ostatnio siedzę dużo na forum i tak tego niekt nie zauważył a modem chciałbym być tak jak wyżej napisałem. Mam czas i chciałbym pomóc.

jako jedyny zgłosiłeś swoją kandydaturę :0

 

patrz na kirysa, hipcia i innych "kandydatów" nic o tym nie piszą tylko pracują na rzecz forum -> opracowania, artykuły mądre rady, czasem cięte riposty ;) ale zamiast spinać się że chcą być modami to piszą coś co często pomaga, dlatego jeśli o moją opinie chodzi to oni sprite ty pragnienie -> reszte znasz z tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie chcę być moderatorem. Poza tym i tak to leży w zakładce "Science Fiction", bo przecież jak jest na forum każdy wie ;), a z moją szczerością ciężko niektórym później normalnie funkcjonować przyjmując do wiadomości, bo podejrzewam wśród niektórych skończyłaby się wazelina, a ja zostałbym ogłoszony pierwszym prowokatorem V czy której to już tam RP. ;] życie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorych wykreowane wirtualne ego jest zalamujace . Kirysek nie mow o sczzerosci, jak to co Ty czasami odstawiasz to poprostu jest smiech na sali i jedna wielka szopka. przekroczenie pewnych zasad i kultury osobistej. fajnie sie z Toba czasami zartuje, madre slowo od czasu do czasu powiesz, ale nie brakuje Ci sarkazmu. Nie szczyc sie tak tym swoim "jadem", bo sie nie ma czym szczycic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od niespełna godziny jest niedziela a już to już drugi temat gdzie schodzi się na osobiste tematy...

to temat w którym dyskutujemy kto zasługuje na wyższą range a nie prywatne wycieczki...

 

że tak skomentuję:

ktoś zaproponował Kiryska na moda>Kirysek nie chce+aluzja o szczerości>Ciosana mocne słowa na Kiryska o szczerości>Kirysek odbija piłeczkę>TheDivineConspiracy staje po stronie Ciosanej+aluzje do Kiryska... no i po co to wszystko... pewnie cztery godziny temu gdyby była ta sytuacja to by się tu wszyscy pozagryzali :roll: . Od razu mówię ,nie mam nic ani do Kiryska ,ani do Ciosanej ,ani do TheDvine ,są na forum pijawki które nie znają sie ni w ząb na prowadzeniu akwariów i zaśmiecają forum a wy do nich nie należycie ,nie chcę wchodzić między młot i kowadło ,nie przyłączam się do tej dyskusji prywatnej dyskusji i proszę nie odbierać mojego postu osobiście. Po prostu ta rozmowa do niczego nie zaprowadzi ,na waszym miejscu starałbym się ją zakończyć.

 

Eh na moda [lub przynajmniej przjaciela] popieram bardzo Hipcia ,dużo pomaga i mi też pomógł i potrafię ocenić że wie o akwarystyce dużo dużo więcej ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheDivineConspiracy nie wiem co gorsze, publiczny sarkazm, czy zakłamanie w życiu codziennym. Jak już wcześnie wspominałem na czacie, wiele osób wie, jakoś nikt nie powie, ale za PW ma niezły ubaw z co poniektórych i to już jest dużo większe świństwo niż uświadomić komuś w końcu jak jest odbierany. No, ale taki los już tego, który pierwszy rzuci kamień. Taka mentalność nas polaków - Jacyków to pedał! Ale ktoś znany powie o tym w programie na żywo - a Ty sobie myślisz "no jak on tak mógł o nim powiedzieć, przecież to też człowiek". Sami wchodzicie nieświadomie z butami w czyjeś życie i obgadujecie, a ktoś powie o tym pierwszy otwarcie i nagle wielka mobilizacja i odsiecz "cham!" "jak on tak mógł!" "co go to obchodzi!". Taka prawda, kto nie chce niech nie wierzy i się dalej spiera, a PW które u siebie mam mówią same za siebie.

 

Aby tylko potwierdza się fakt, że niektórzy na siłę smarują gdzie popadnie wazeliną żeby to ładnie "wyglądało", a jak jest każdy wie. Ale i też nie specjalnie czuję się zaskoczony takim atakiem teraz na mnie ze strony najbardziej aktywnych w tej sprawie ;] Zawsze było trudniej się wybić przez grupkę samemu, ale łatwiej takiemu teraz "dołożyć". Myślę, że to bardziej TDC w tym momencie świadczy o Tobie, nie o mnie i to kwestia Twojego sumienia, co z tym zrobisz dalej.

 

Proste.

 

:ugeek:

 

A propozycja Hipcia jest ok! Popieram, na przyjaciela forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje zamknięty do odwołania, wszystkie następne tematy o podobnej tematyce będą zamykane (te mniej uprzejme i nie koleżeńskie).

Wszelkie spory pomiędzy użytkownikami powinny być załatwiane poprzez PW, nie będą one angażować osób trzecich tym samym uniknięte zostanie "zjawisko" tzw. kuli śnieżnej, która rośnie wraz z każdą nową wypowiedzią kolejnych użytkowników mniej lub bardziej zaangażowanych w dany spór.

 

W razie problemów należy kontaktować się z administracją forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...