Skocz do zawartości

Nowi Moderatorzy/Przyjaciele


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JA NA MODA?he,he..... :D

Dzięki za poparcie Evelyn,ale na razie nie,sam uważam że bym się nie nadawał.

Uważam że moda na razie nie powinniśmy wybierać ponieważ niedawno nowych wybrano i na razie się sprawdzają,o ile się nie mylę 2 osoby zostały modami a dwie tej funkcji już nie pełnią,chodzi mi tu o fiwusa i schadow.

Poruszyłem ten temat gdyż nie nastąpiły żadne zmiany jeżeli chodzi o przyjaciół forum, owszem został wybrany kirysek ale potem został pozbawiony tej funkcji a więc tu jest bez zmian, jest 8 modów i ciągle tylko jeden przyjaciel ,a przy takiej liczbie modów,przyjaciół powinno być od3do5, nie mówię że od razu teraz powinni być oni wybrani ale już dziś na tą funkcje mogli by być wybrani Anija i wielkopłetw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale admin może to czytać i dojść do wniosku że faktycznie można by kogoś nominować na przyjaciela skoro jest tylko jeden,a jeżeli nie to można się zastanowić czy nie było by lepiej zlikwidować tej funkcji,a leszczcyc niech zostanie dziewiątym modem.

Migdek nie obrażaj ludzi bo ja tu nikomu do du... nie włażę wiec te oszczerstwa zachowaj dla siebie,po prostu uważam że anija i wielkopłetw najlepiej by się nadawali gdyż nie są konfliktowi, mają wiedzę na temat akwarystyki i są na tym forum na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlizywanie miałoby miejsce wtedy, gdybyśmy proponowali kogoś kto nie ma pojęcia o rybach, ale zalezy nam na jego względach. My z kolei proponujemy ludzi, którzy dzielą się na forum swoją wiedzą i są w czymś dobrzy. Nie mamy z tego żadnych korzyści, w końcu w realnym swiecie jestesmy zupełnie obcymi sobie ludźmi. Nie wiesz co Admin bierze pod uwagę, nie jesteś nim. Temat Ci się nie podoba? rada jest prosta...nie udzielaj się w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Anija277 na moda!

 

Zna się na rzeczy, wypowiada się chyba we wszystkich postach, które czytałem, a więc orientuje się co gdzie napisano i co komu poradzić. Dodam, że jako jedyna osoba na forum okazała mi tyle cierpliwości, że powinienem jej jakieś kwiatki kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałam wcześniej tego tematu, ale bardzo mi miło że padł mój nick w propozycjach :)

 

wiem że temat był już poruszany, ale myślę że mimo spięć z adminem Kirysek powinien mieć status przyjaciela.

Michał84, jeśli nie chce być modem, to chociaż przyjacielem :)

jeśli admin uzna, że przydałby się nowy mod, to ja proponuję wielkopletwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Anija277 na moderatora ponieważ często widze jej posty,które sa na temat a to rzadkość tutaj :lol: (świadczy ze czyta tematy całościowo lub w takim stopniu ze jest zorientowana co i jak ) a Michał84 na przyjaciela... ma duża wiedze na temat żyworódek i jest bardzo pomocny ;] :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...