Skocz do zawartości

Spotkanie regionalne II.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pamiętacie ten temat: viewtopic.php?f=33&t=19423&st=0&sk=t&sd=a&start=100 ?

 

No to pora coś myśleć wcześniej, aby potem nie było, że ktoś nie wie, ktoś nie czytał itp.

 

Więc zaczynamy:

- miejsce to samo

- termin. Hmm....długi majowy weekend. A dokładniej sobota 30.04.2011r. Ewentualnie początek czerwca,np: 04.06.2011r. Daty spotkania nie ulegają zmianie. Tak samo dotyczy się to miejsca spotkania. Chcę uniknąć problemów typu: ja chce tu, a ja chce dwa dni później. Miejsce jest ustalone. Pozostaje wybrać z tych dwóch dat.

 

Plan zajęć:

- to samo co ostatnio, czyli integracja, mała giełda akwarystyczna, integracja, wymiana doświadczeń akwarystycznych, integracja.

 

 

Wystawiam w tym roku temat dużo wcześniej, aby osoby chętne do spotkania mogły na spokojnie ogarnąć sobie to czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mi bardziej pasuje I propozycja: sobota 30.04.2011r. bo pierwszego maja mam urodziny wiec jak to się mówi będzie okazja ;D

Świetnie, to dopisz do menu, że kawior ma być, tylko czarny bo czerwony jest ciężkostrawny :roll:

 

 

:D:D

 

 

Redka ja tu widzę, że zaczynasz szaleć... Ja to bym proponował chleb z pasztetem lub smalcem i ogórkiem kiszonym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mi bardziej pasuje I propozycja: sobota 30.04.2011r. bo pierwszego maja mam urodziny wiec jak to się mówi będzie okazja ;D

Świetnie, to dopisz do menu, że kawior ma być, tylko czarny bo czerwony jest ciężkostrawny :roll:

 

 

:D:D

 

 

Redka ja tu widzę, że zaczynasz szaleć... Ja to bym proponował chleb z pasztetem lub smalcem i ogórkiem kiszonym :D

Hehehehehe, żartuję oczywiście :D Smalec, pasztecik i ogórek może być jak najbardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Miałem szybciej podjąć decyzję co do terminu spotkania.

Widzę, że głosy sa podzielone co do dat. Niestety, ale nie dam rady dopasować się pod wszystkich. Zastanawiam się czy nie dać jeszcze innego terminu. Jeżeli chodzi o czerwiec to nam ucieknie rybnickie forum, a szkoda by było. Pomyślę jeszcze nad tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Sobota 30.04.2011r.

 

 

Miejsce to samo co w zeszłym roku.

 

Lokal nazywa się: Zajazd Pod Wesołą Kobyłką

Miejscowość: Rybnik, dokładnie to nad samym zalewem rybnickim.

 

http://www.kobylka.com.pl/

 

Zajazd znajduje się kawałek od samego zalewu, więc bez problemu można się przejść tam na nogach.

 

Gdzie usiądziemy uzależnione jest od pogody. Jak słoneczko zaświeci to zasiadamy znowu pod "pryzolami".

 

 

 

 

 

 

Chciałem tylko dodać, że kolejne spotkanie czy coś. Nie musi być przecież uzależnione ode mnie. Możecie spokojnie umówić się gdzieś na czerwiec(druga data) lub lipiec. Jak na razie jest mi trochę głupio, bo podaję daty dopasowane bardziej pod siebie samego. Jednak ja z Was mam najdalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...