Skocz do zawartości

Ciekawostki z forum.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm.... nie dość że cena dość interesująca to i nazwa dość nie spotykana MIECZYKU............................................

 

 

Ktoś tu chyba nie zrozumiał zabawy, nikt tutaj nie podaje bezpośrednich linków do tematów skąd wziął dane zwrot. Bo jeśli tak będziecie robić to będziecie niczym "Loża szyderców" i wielkich "znaFcUF"

 

ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentami to się czepiacie. Np że ktoś napisał "mieczyku" czy tym podobne. Nie trzeba mieć wielkiego ilorazu inteligencji, żeby zauważyć, że "u" na typowej klawiaturze qwerty leży tuż obok "i". O pomyłkę na prawdę nietrudno. Literówki się zdarzają i są czymś zupełnie innym niż gubiki, mulinezje, anubisy...

 

Ale i tak moim hiciorem tego forum jest:

 

Doprowadzenie wody z kanałów odprowadzenie rura wprowadzona na 10 cm do wody i zassane i do ścieków (przez kibel albo pompa) elektryka : poprostu gniazdka i z akumulatorów i przydomowej elektrowni wiatrowej 2/3 kwh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś lepszego :D

 

Z życia niemieckiego akwarysty, a strona otwarta przy pomocy translatora Google :) Myślę, że skoro Rosjanie są pewni, że raport MAK dotyczący katastrofy smoleńskiej jest dobry, a strona polska uważa, że jest przeciwnie to musi to być właśnie efekt zastosowania do tłumaczenia owego translatora.

 

Poniżej post kolesia dotyczący Bocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabeta za akwarium 5zł

Jak są gubiki to czemu nie tabeta ? :lol:

Powoli zatraca to wszystko sens. Zaczynacie nabijać się z choroby człowieka, którą jest dysleksja - tylko że pojęta o wiele szerzej.

Może zanim zaczniecie się nabijać poczytajcie trochę o tym problemie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysleksja

 

w tym przypadku chodzi mi o:

"Objawy trudności w nauce

...

# mylenie liter b-p, d-b, d-g, u-n, m-w, n-w (inwersja statyczna) s-z, dz-c, sz-s, o-a, ł-l, ę-e

...

# nieróżnicowanie ę-en-e, ą-om

...."

 

Wiem że to nie jest wytłumaczenie, sam ma z tym problemy, bo można uzyć słownika np w firefox'ie.

 

Chcę tylko zwrócić że ten temat powstał żebyście pokazali ciekawostki a nie błędy ortograficzne których jest pełno na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chcę tylko zwrócić że ten temat powstał żebyście pokazali ciekawostki a nie błędy ortograficzne których jest pełno na forum.

 

Dokładnie.

 

Jedna literówka to coś całkowicie odmiennego od notorycznie popełnianych błędów, przekręcanych nazw itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to już dawno straciło sens, gdybym chciał to teraz na każdego bym coś ciekawego znalazł, tylko pytanie, po co? Od poprawiania błędów w pisowni są moderatorzy ( w końcu za coś biorą te 10tysiecy). Myślę, że założyciel tematu miał jednak coś innego na myśli zakładając ten temat, bo dla mnie nie jest ciekawostką czyjaś literówka albo błędy ortograficzne, ale niektórym po prostu ciężko coś skapować i połączyć ze sobą nawet najprostsze fakty i lecą jak te stado bizonów w przepaść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...