Skocz do zawartości

I stala sie rzecz okrutna...


arek16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wrocilem do domu o godzinie 15 i zauwazylem ze w moim akwarium nie ma wody,500 litrow wylalo sie na moj pokoj...Nie bylbym taki smutny gdyby nie to ze wszystkie rybki ktore mialem w moim akwa byly juz martwe :( przezyl jedynie jeden najmniejszy glonojad.Filtr chodzil na sucho wiec sie spalil,grzalka z termostatem tez a rosliny uschly.Teraz wszystko musze zaczynac od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Nieciekawa sprawa... :( Pominąwszy fakt, że pół tony wody zalało ci chałupę :shock: to jeszcze strata całej obsady...! :cry: A co z tym glonojadkiem? Miałeś gdzie go dać po tej całej koszmarnej przygodzie...? Przykre... naprawdę przykre... Trudno się pozbierać po czymś takim, nie? :( Myślami jestem z tobą! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwa kupilem 2 lata temu w sklepie zoologicznym.Stalo one na styropianie 2cm.Wydaje mi sie ze peklo z powodu przejezdzajacych 15m od mojego domu pociagow,poniewaz lezac na lozku da sie odczuc wstrzasy a dla takiego akwarium nie trzeba zbyt duzo by peklo.Glonojada wpuscilem do brata akwarium on ma 90 litrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjec nie moge dodac bo aparat mam w naprawie a telefonem slabo wychodzi.Peklo po calej dlugosci od jednego rogu do drugiego.Zdziwilem sie ale jednak stawiam na wstrzasy wywolane pociagami.Co do obsady to mialem tam samca zebry z niedawno zakupiona mu nowa malzonka oraz dwa pokolenia mlodych po nim z poprzedniego malzenstwa ba to piekna wielka rodzina. do tego 5 zbrojnikow niebieskich a w nich pieknego samca(14cm) ktorego kupilem za 100zl z akwarium wystawowego i 3 kiryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę! Współczuję, nie tylko tej obsady ale 500l wody na podłodze. Ja sobie swoich 100 nie potrafię wyobrazić, gdyby się rozlało. Przecież to wszystkie podłogi do wymiany a sąsiedzi zalani co najmniej dwa piętra w dół. Masakra! Też stawiałbym na wibracje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz 100 takze niedlugo sobie odbije.Miejsce juz dobrane,kamienie sa tera ozdoby.Korzenie z tamtego akwarium sa zbyt duze zeby umiescic je w tym akwa ale na razie wystarcza kokosy.Nie stac mnie teraz by kupic znowu 500l ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo niedlugo bedzie 700 :!::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również i ja składam kondolencje... Ale przyznam szczerze, że nie pogardził bym fotką i nawet ją podkleił w dziale początkujących... Co się stanie jeżeli: Nie masz dobrze wypoziomowanej szafki, dobrze skonstruowanej szafki, szyny kolejowe za oknem, ciężkie przedmioty nieoczekiwanie fruwające po pokoju niczym UFO... + wyobrażenie sobie sąsiadów z dołu = nie stawianie baniaka na taborecie ze sklejką na górze. (Już gdzieś na forum takie coś widziałem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...