Skocz do zawartości

Napowietrzacz APR 200 OXYBOOST AQUAEL Głośno pracuje...


david8213
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre chodzą cicho niektóre nie. Ja mam z Tetry i nie narzekam też mi się wydawało że chodzi jak traktor ale idzie się przyzwyczaić. Żeby ciszej chodził postaw go na równej powierzchni żeby nie stykał się z innymi przedmiotami i podłóż pod spód coś miękkiego może pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem polecę Ci Atmana A1500 sam mam, co prawda nie używam go często tylko do odmulania i rozbijania kożucha bateryjnego, ale swoje robi. Zawsze możesz spróbować z wyższym modelem jeśli ten by miał za słabą moc dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również posiadam ten napowietrzacz aquaela i stwierdzam,że ten typ jest wielką klapą.

już dwa razy był w naprawie w ciągu niespełna 6miesięcy.

najpierw było ok,ale potem tragedia

zaczął słabo pracować tzn spadła mu wydajność

naprawili

potem pękła górna obudowa,wymienili najpierw jedną membranę potem drugą

totalny szok,co by było gdybym nie miał zapasowego napowietrzacza

teraz działa około 2tygodni i już jedna membrana ma mniejszą wydajność

ze swojego doświadczenia odradzam zakup tego typu

i już pewnie nic nie kupie tej firmy

 

 

http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

gdzieś czytałem ze napowietrzacze AquaEl'a są po prostu głośne i koniec. Też mam taki i leży w szafce. Do większego akwa kupiłem napowietrzacz na dwie rurki, ale wcześniej w sklepie sprawdziłem który najciszej chodzi. Sprzedawca powiedział że lepiej wziąć z regulowaną mocą, bo można go jeszcze wyciszyć. Faktycznie zdaję egzamin, na wieczór skręcam tak żeby tylko pykało i prawie nic nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...