Skocz do zawartości

baner reklamujący


hipcio_stg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak sobie siedzę i myślę jak rozpowszechniać stronę SA jak i forum. Proponuję (nie wiem czy to można nazwać konkursem) konkurs na najlepszy baner promujący SA. Ja swój projekt naskrobię w domu, bo paintem nie zdziałam nic sensownego :/

 

Wielkość nie może przekraczać rozmiarów 600x200px (szer. x wys.)

a proponuję 400x75px - moje optimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powstała pierwsza parodia dedykowana mei i ahaedowi

 

mod: Niestety baner zostaje zdjęty z widoku publicznego do czasu kiedy wyjaśni się pochodzenie zdjęcia użytego w banerze jak i to, kto jest jego autorem.

 

Proszę o propozycje haseł do ostatecznej wersji/uwagi ogólne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh chciałem zwrócić uwagę że ta czcionka nie ma polskich znaków.

 

znaczy ma. ale nie pisane fontem czcionki [ozdobne] tylko zwykłe.

 

ale to można obejść ;)

 

hasła takie na szybko

 

Super Akwarium! Najlepsze forum akwarystyczne!

 

Rybka lubi pływać! Tu wiemy jak zapewnić jej najlepsze warunki!

 

Masz akwarium? Hodujesz ryby? Zapraszamy na SuperAkwarium!

 

Masz problem z akwarium? Pytania? Zapraszamy na SuperAkwarium!

ed. ed. ed.

 

jakiego zdjęcia?

chodziło o kawałek drewna z tła? bo nic więcej tam nie widziałem Oo

jeśli nie przedstawia żadnej osoby fizycznej ,nie reklamuje żadnej firmy.

i zostało wytargane z głębi internetu i nie można określić autora "kawałka drewna"

to z tego co wiem można je używać. Do celów nie komercyjnych. Chyba że dzięki forum ktoś zarabia ,to co innego.

 

dziwi mnie to szczególnie że w 3/4 awatarów ,w tym moderacji "sytuacja prawna" grafik nie jest zupełnie znana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nadgorliwego moda... baniak który posłużył mi jako wzór zaczerpnąłem od samego mistrza Takashi Amano... z kwestii formalnych nie pytałem o zgodę z racji braku znajomości języka mandaryńskiego jak i namiarów, czekania na nigdy nie napływającą odpowiedź...

 

Dla pewności wrzucam oryginał: (pochodzi z tego adresu: link)

post-1911-1368515676102_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeśli zagadka została rozwiązana, z przykrością stwierdzam, że fotografia nie może zostać wykorzystana jako baner reklamujący serwis superakwarium pl ponieważ jest to pogwałcenie praw autorskich tym bardziej, że autor podpisa swoją fotografie. Wiec proszę się tu nie burzyć i nie pluć(Atreyu) bo nic to nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hipcio zobacz może Takashi ma konto na n-k i zapytaj go, tak nie może być przecież! ;)

pewnie ma ;)

obok 32 kont papieży i 12 Jezusa :D

 

w tym wypadku proponuje wykorzystać kawałek [napewno amano by odnalazł ten banner i zauważył że ten wycięty kawałek jest akurat jego i złożyłby pozew do polskiego sądu ,ok chcecie być fair :D] innej fotografii dokładnie w tym samym stylu ,nie tylko amano ma ładne akwaria :) wycięty był na tyle mały kawałek że można takich mnóstwo znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zainteresuj się troszkę fotografią to się przekonasz że wcale tak nie jest . Autor powie , że to jego fotka i tyle . Wystarczy , że włączy kompa i pokaże ci oryginał i już masz przechlapane ;) . A wycinać to sobie będziesz kratki w kalendarzu potem . Wiecie co to prawa autorskie itp ?? Na wszystkie czyjeś zdjęcia jakie wykorzystujesz , powinieneś posiadać zgodę autora !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotografią się nie interesuje.

Natomiast obróbką grafiki cyfrowej owszem ;)

 

Wystarczy , że włączy kompa i pokaże ci oryginał i już masz przechlapane

zgadzam się w 100%! :)

akurat ten przypadek jest bardzo bardzo możliwy :D

przecież Takahashi czyta to forum i na pewno rozpozna swoją skałkę [skałka to oczywiście wartość intelektualna]:D

a nawet jeśli :)

ogólnie przyjęło się [nie wiem jak jest w Japonii :D] że w wypadku łamania praw autorskich autor najpierw zwraca się do osoby publikującej, jeśli ta nie usunie dopiero na policje ;)

 

polska to nie informatyczne amerykańskie eldorado gdzie za 12 mp3jek otrzymuje się miliardowe kary :Dnikogo jeszcze tu nie wsadzili za używanie 10% czyjegoś zdjęcia :)

 

 

 

 

a może tak użyje się foty z czyjegoś baniaka z forum??

chyba najlepsze wyjście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Takahashi czyta to forum i na pewno rozpozna swoją skałkę [skałka to oczywiście wartość intelektualna]:D

a nawet jeśli :)

ogólnie przyjęło się [nie wiem jak jest w Japonii :D] że w wypadku łamania praw autorskich autor najpierw zwraca się do osoby publikującej, jeśli ta nie usunie dopiero na policje ;)

 

polska to nie informatyczne amerykańskie eldorado gdzie za 12 mp3jek otrzymuje się miliardowe kary :Dnikogo jeszcze tu nie wsadzili za używanie 10% czyjegoś zdjęcia :)

To jest właśnie przykład na typowe polskie kombinowactwo i myślenie w kategoriach jak to zrobić, żeby obejść lub złamać prawo ale tak, żeby nic mi nie groziło... :roll: Zero szacunku dla przepisów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Atreyu możesz założyć sobie swój własny serwis akwarystyczny ukraść komuś zdjęcie i reklamować nim twój serwis.

 

Dokładnie cudze chwalicie a swojego nie znacie, wystarczy się rozglądnąć za jakimś akwa w galerii i na pewno było by to bardziej związane z naszym serwisem i mielibyśmy być z czego dumni w przeciwieństwie do kradzieży zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chcesz to spróbuj . Skorzystaj z mojego zdjęcia ale nie daje ci na to zgody . Chcesz je wkleić w ten baner ?? Wklej , proszę , Twoja decyzja . Szczerze mówiąc dlatego mamy w tym kraju jak mamy :roll: , polak musi kombinować :roll: , a najlepsze wyjście z sytuacji to UKRAŚĆ :roll: . Ale ok , jesteście dorośli , a przynajmniej część z Was :roll: . Mówisz , że jeszcze nikogo za to tutaj nie wsadzili :roll: , może chcesz być pierwszy ? I nie ważne , że zapłacisz grosze , ważne że będziesz miał nasra.... w papierach :roll: .

 

 

 

Acha , zapomniałem :oops: , proszę : http://www.kopipol.kielce.pl/pliki/ustawa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie przykład na typowe polskie kombinowactwo i myślenie w kategoriach jak to zrobić, żeby obejść lub złamać prawo ale tak, żeby nic mi nie groziło... :roll: Zero szacunku dla przepisów...

szacunek mam ,ale są granice ,ktoś mnie tu kiedyś nazwał "H U ) E M" a nie złożyłem przeciw niemu pozwu mimo ;)

mimo że

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel

a linki z wrzuty do utworów objętych prawami autorskimi też są :)

sam jeden polecałem! :)

search.php?keywords=wrzuta&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

 

to forum akwarystyczne ,nie warezowe ,nie popadajmy w skrajności;)

moim zdaniem mei ma akwarium bardzo nadające się na reklamę forum ;)

albo można znaleźć inne... zdjęć skałek wielkości paru pikseli Ci u nas dostatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...