Skocz do zawartości

[112l] Mój podwodny świat-roślinne Patryk - nowe foty str. 7


123Patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ładne akwarium,ale jakoś słabo rośliny się wybarwiają.Może to wina zdjęcia u mnie w 12l mam jedną lampkę 6500k i zobacz jaka rotalka czerwona http://img814.imageshack.us/img814/5969/dsc01548k.jpg zdjęcie z cienkiego aparatu w rzeczywistości jest ciemno czerwona.

Rób zdjęcia w nocy i schowaj termometr,ładnie przycięte nawet z ramką będzie lepiej wyglądać :D.

A i co do ryb,masz dwie ławice i wygląda że pływają rozwalone po całym akwarium,lepiej by było trzymać jedną i ładnie by w grupie pływały,co prawda sam mam też dwie ławice ale hmm,inny litraż

i ilość.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mipodoba sie jak tak pływają. Ale to było odrazu po karmieniu. Gg 2 tyg nawozenia Ei i czego sie spodziewasz :D ? Dopiero będe za jakis czas pracował nad wybarwieniem :0 . Dopiero co udało mi sie nitki opanowac i wychodze na prostą :) . Skandal ja uwazam że i tak dużo trawnika. Z góry to jest go bardoz dużo . Zdjęcia robiłem w ciagu dnia , bo przed przycinką. Gg a jaką masz rotale, bo rotali indicy nie widziałem nigdzie żeby była czerwona .

 

EDIT

GG towja rotala wygląda na rotundofilie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spokojnie, chłopak wreszcie zaczął walczyć z glonami, bo wcześniej bezradnie rozkładał ręce. Wie jak dawkować nawozy i na jakim poziomie je utrzymywać i efekty widać było już po kilku dniach....

 

Sądzę, że najdalej 2-3 przycinki i będzie miał rośliny w takim stanie, w jakim powinien.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowi mieszkańcy będą za hmm miesiąc, dwa . Nie wiem ;) . Możliwe że planuje ławice microrazbor galaxy + oryzias woworae. Tylko że jak będą microrazbory to nie wiem za jaki czas. Bo w tym miechu ma powstać akwarium traliskowe dla nich :) . Korzeń możliwe że dojdzie w tą luke pod hygrophilią :D . tam przed rotalą indicą , jest rotala walichii , odbija dopiero :lol: . Fotki postaram się dawać śrenio co 1-2 tyg , aby było widać zmiany . ;) Czekam na dalsze sugestie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...