Skocz do zawartości

[112l] Mój podwodny świat-roślinne Patryk - nowe foty str. 7


123Patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym przedstawić swoje szkiełko .

Troche informacji:

-Akwarium: 80x35x40

-Filtracja: JBl e700

-Oświetlenie: 2x18W T8 - 6400k ( będzie zamiana jedną na aquarelle) oraz 24W T5 - 6500k

-Ogrzewanie: Aquael ASQ 100

-Inny sprzęt: termometry , butla co2

-Nawożenie: EI od następnego tygodnia , co2 z butli rozpuszczane przez filtr narurowy.

-Rosliny: bacopa , linmophilia aromatica , lobeli , glosia , rotala mancarda, walichii , rotundofilia, nurzaniec , heydostis , limnophilia , żabienica delikatna, gwaizdka wodna, zwartka , hygrophilia polysperma , staruogyne . Wiem , wiem za dużo gatunków , będę redukował.

-ryby: 13 neon innesa , 15 bystrzyk czarny , 1+1 ramireza , 1+1 zbrojnik niebieski , krewetki i helenki .

CZekam na sugestię i komentarze . Mam trochę glonów nitek długich, ale to zapewne z braku nawozenia ( był inne glony i już ich nie ma . odpukać ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyznam, że myślałam o paru krewetkach u siebie, ale mam za świeże akwa , no i za miesiąc zmieniam na 200 l , więc wszystko muszę przekładać, a one potrzebują już odstałego i zarośniętego środowiska... a poza tym, jak mi się namnożą, to nie będę miała co z nimi zrobić, bo wątpię, żeby mi je w sklepie wzięli nawet za darmo, a nie lubię jak się zwierzaki męczą... A ty co robisz, jak masz ich za dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gdybym mieszkała nie na takim zadupiu, to bym o tym myślała... One są takie delikatne,że nie wyobrażam sobie wysyłania ich gdziekolwiek... Ale za to w mieście nie miałabym miejsca na takie akwa... Ale pomyślę nad tym, bo w najbliższym akwarystycznym nie mają krewetek, a i z roślinami kiepsko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium prezentuję się naprawdę ładnie a jak rośliny się rozrosną to będzie naprawdę rewelacja ;)

Rurka wygląda dość hmm dziwnie ;) ale jak Ci się podoba to niech zostanie. Nie bardzo wiem po co chcesz zmniejszać ilość roślin :roll: ja w swoim 96l mam 18 gatunków i raczej nie zamierzam nic z niego ruszać :D wystarczy dobrze wszystko ulokować i na pewno będzie się to wszystko prezentować odlotowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...