Skocz do zawartości

Nowi Moderatorzy/Przyjaciele


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiec i ja sie wypowiem...

Balagan na forum jest i to duzy... Strasznie meczace sa pytania typu: "czy moge miec takie rybki w akwa..." i pokrewne teg pytania :| Nie bylo chyba dnia aby taki temat nie zawital na forum, a wystarczyloby tylko wpisac np. "obsada 112l"

Nie podoba mi sie tez cwaniactwo i pewnosc niektorych forumowiczow. WG mnie zauwazalna jest zasada --> mam wiecej postow od ciebie wiec sluchaj sie i koniec... Wystarczyloby kilka zmian w regulaminie i czestsze bany dla tych 'natretnych'... Uwazam, ze ilosc moderatorow jest zbyt mala badz ich efektywnosc pracy jest niewystarczajaca. Zgadzam sie tez e kazdy ma obowiazki: dom, rodzina, praca itd. Moderatorem powinna byc osoba cechujaca sie duza wiedza i dysponujaca dosc duzym czasem wolnym.

W chwili obecnej na moderatora pod wzgledem wiedzy widze DANIELEK001 i niestety nikogo innego... Mino przyjaciela jest dla mnie troche bezsensowne wiec nie wypowiadam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec i ja sie wypowiem...

Balagan na forum jest i to duzy... Strasznie meczace sa pytania typu: "czy moge miec takie rybki w akwa..." i pokrewne teg pytania :| Nie bylo chyba dnia aby taki temat nie zawital na forum, a wystarczyloby tylko wpisac np. "obsada 112l"

Nie podoba mi sie tez cwaniactwo i pewnosc niektorych forumowiczow. WG mnie zauwazalna jest zasada --> mam wiecej postow od ciebie wiec sluchaj sie i koniec... Wystarczyloby kilka zmian w regulaminie i czestsze bany dla tych 'natretnych'... Uwazam, ze ilosc moderatorow jest zbyt mala badz ich efektywnosc pracy jest niewystarczajaca. Zgadzam sie tez e kazdy ma obowiazki: dom, rodzina, praca itd. Moderatorem powinna byc osoba cechujaca sie duza wiedza i dysponujaca dosc duzym czasem wolnym.

W chwili obecnej na moderatora pod wzgledem wiedzy widze DANIELEK001 i niestety nikogo innego... Mino przyjaciela jest dla mnie troche bezsensowne wiec nie wypowiadam sie.

A Ty panie "nyq20" też do tego doprowadzasz że jest tu "Balagan" . Przed napisaniem postu weź naciśnij przycisk "podgląd" i zobacz ile masz wyrazów podkreślonych na czerwono? Ciężko to tak skorygować? napisać "ę" , "ą" , "ż" itd.

 

Co do "danielek001" to w tym się z Tobą zgodzę , jest on bardzo mądry i nigdy nie pisze wbrew Regulaminowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?p=43238#p43238

 

Dalej robicie syf... Czy ktoś z was chociaż przeczytał i zastanowił się nad moim postem? NIE !!! Zacznijcie od siebie a potem będziecie mieli prawo narzekać na innych na forum. Ten temat ma już tyle stron, z czego mniej niż 50% jest na temat. Jeśli chodzi o błędy ortograficzne, czy zjadanie literek, to wierzcie mi, ale gdyby był porządek na forum to byłby to mały problem. A teraz każdy się czepia każdego o wszystko. IMHO nawet nie macie prawa buntować przeciw łamaniu regulaminu, bo sami łamiecie regulamin.

 

Wracając do tematu. Danielek001 ma dużą wiedzę i widać, że ma czas na odpowiadanie każdemu ale podejrzewam, że już dawno dostał propozycję bycia modem, tylko zwyczajnie nie ma na to ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec i ja sie wypowiem...

Balagan na forum jest i to duzy... Strasznie meczace sa pytania typu: "czy moge miec takie rybki w akwa..." i pokrewne teg pytania :| Nie bylo chyba dnia aby taki temat nie zawital na forum, a wystarczyloby tylko wpisac np. "obsada 112l"

Nie podoba mi sie tez cwaniactwo i pewnosc niektorych forumowiczow. WG mnie zauwazalna jest zasada --> mam wiecej postow od ciebie wiec sluchaj sie i koniec... Wystarczyloby kilka zmian w regulaminie i czestsze bany dla tych 'natretnych'... Uwazam, ze ilosc moderatorow jest zbyt mala badz ich efektywnosc pracy jest niewystarczajaca. Zgadzam sie tez e kazdy ma obowiazki: dom, rodzina, praca itd. Moderatorem powinna byc osoba cechujaca sie duza wiedza i dysponujaca dosc duzym czasem wolnym.

W chwili obecnej na moderatora pod wzgledem wiedzy widze DANIELEK001 i niestety nikogo innego... Mino przyjaciela jest dla mnie troche bezsensowne wiec nie wypowiadam sie.

A Ty panie "nyq20" też do tego doprowadzasz że jest tu "Balagan" . Przed napisaniem postu weź naciśnij przycisk "podgląd" i zobacz ile masz wyrazów podkreślonych na czerwono? Ciężko to tak skorygować? napisać "ę" , "ą" , "ż" itd.

 

Co do "danielek001" to w tym się z Tobą zgodzę , jest on bardzo mądry i nigdy nie pisze wbrew Regulaminowi :)

Mimo to widze, ze zrozumiales moja wypowiedz tak wiec brak 'ą','ę' itd. nie wplywa na to :| Tak jak powiedziala MEI, pewnie bedziesz sie teraz czepial 'ę' i 'ą' zamiast durnych tematow "hej, jakie rybki mi polecacie..." badz naprawde razacych bledow typu "włorzyć", "kupywać", smutne to :( Jesli chesz podyskutowac na ten temat pisz na PW, gdyz Ty i ja stworzymy kolejne posty, ktore robia balagan na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spójrz na to że już Adminowie , Moderatorzy robią wszystko by ich usunąć , ograniczyć liczb idiotycznych tematów.. To i trzeba się wziąć za głupie przecinki itd. jak Ty to nazywasz..Jest REGULAMIN proste trzeba go przestrzegać ,więc po co ta kłótnia? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciel nie ma uprawnień jak moderator, więc nie będzie poprawiał błędów. (To do tego z saksofonem)

 

Poza tym po co prowadzicie dalej tę dyskusje, skoro padła odpowiedź admina i mamy czekać 2 dni na rezultaty?? Może skończcie już ten temat i czekajcie cierpliwie..? No ludzie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę sobie zajrzeć w ten link który podałem tam jest pokazane co napisałem ja.Tuż po moim poście fiwus mnie zbanował nie wiadomo za co.Nie obraziłem go.Poprostu moim zdaniem Moderator na forum akwarystycznym powinien troche bardziej się zastanowić zanim wprowadzi nowych użytkowników w błąd odnośnie nazewnictwa czy gatunków ryb.Jedynym użytkownikiem jakiego tu obraziłem to była NirwAnia w pierwszym swoim poście na tym forum,ale to było dawno temu i ją za to przeprosiłem.Co do fiwusa raz przedstawiłem mu swój pogląd na temat Platki w którym to on stwierdził najpierw że to krzyżówka molinezji z mieczykiem potem pisał pod zdjęciem zmiennika plamistego że to Platka a następnie stwierdził że platka to zmienniak wielobarwny.Określiłem to że jest dość zakręcony skoro sam nie wie jaka jest prawidłowa nazwa ryby.Ewidentnie nie podoba mu się to że zwracam mu uwagę na jego błędy,a takie zachowanie chyba nie jest odpowiednie dla kogoś kto jest Moderatorem forum........A wyrzucił mnie po tym poście jak zwróciłem mu uwagę.:

viewtopic.php?f=2&t=4416&st=0&sk=t&sd=a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No gratulacje, gratulacje..Czyli ja lub inny użytkownik już nie mamy co się starać... :roll::|

Niby czemu?

 

shaniqa10 pilnuje tylko galerii. Nie ma prac w których trzeba być zaawansowanym akwarystą. To ostatnie zdanie to po to by uprzedzić zbędne pytania, żale, skargi i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie było mnie na forum tylko 2 godziny, bo prosto z pracy po rybki pojechałam. A tu co? Nowi moderatorzy i lekka zmiana działów (mam na myśli m.in. galerię) :D Życzę powodzenia i pozdrawiam.

 

No gratulacje, gratulacje..Czyli ja lub inny użytkownik już nie mamy co się starać... :roll::|

Starać to się chyba mamy cały czas, ale nie po to żeby zostać modem, tylko żeby razem dbać o nasze forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chodzi mi o to, że było mówione, że na oku admin ma jednego moderatora. I skoro nim została shaniq to to sugeruje, że więcej ich nie bęzie. Tak ja to rozumie, po przeczytaniu (chyba w tym drugim wałkowanym temacie) że jedna osoba jest brana pod uwagę. No ale jam człowiek i mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...