Skocz do zawartości

Ulubione filmy i seriale....


Glonek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

filmy ekranizacje S. Kinga Zielona mila, Bezsenność, oraz inne: jestem legendą, efekt motyla, polowanie na czerwony październik, karmazynowy przypływ i polskie: symetria , u pana Boga w ogródku, oraz 2 część daleko od szosy, alternatywy 4,

horrory: masakra piłą mechaniczną, wszystkie części, obcy 8 pasażer nostromo i inne części (film i książki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A ja uwielbiam polską klasykę: "Nie ma mocnych", "Sami swoi", "King size", "Seksmisja", "Jak rozpętałem II wojnę światową". Do tego "Kiler" i "Kiler-ów 2". One są nieśmiertelne... :D Z "obcojęzycznych" króluje u mnie "Matrix" (wszystkie 3 cz.) Bajka "Sezon na misia" (pierwsza część) powala mnie na kolana a "Auta" znam z dzieciakami niemalże na pamięć. Seriale to oczywiście "Brzydula" i "M jak miłość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka, serie:

-Matrix

-Piąty Element <3

-Szklana Pułapka

-Żołnierze Kosmosu

-Obcy [z naciskiem na 8smy pasażer Nostromo]

 

Podobały mi się również Kill Bill, Underworld, Resident Evil.

Ogólnie rzecz biorąc najlepsza Akcja, Sci-Fi.

 

Seriali nie oglądam, co najwyżej parę odcinków medycznych a'la dr. Hause, Ostry Dyżur, Chirurdzy, czasem polska komedia do pośmiania się i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie. Wiecie gdzie moge znaleźć profesjonalne filmy instruktażowe o akwarystyce? Przeglądając Allegdo w niektórych aukcjach oferują taki film z firmy Tetra o zakładaniu i pielęgnacji akwarium z ciekawością bym go obejzał. Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Wiecie gdzie moge znaleźć profesjonalne filmy instruktażowe o akwarystyce? Przeglądając Allegdo w niektórych aukcjach oferują taki film z firmy Tetra o zakładaniu i pielęgnacji akwarium z ciekawością bym go obejzał. Z góry dzięki i pozdrawiam

 

przejrzyj YOUTUBE....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...