Skocz do zawartości

Ulubione filmy i seriale....


Glonek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

ulubiony horror-Nieproszeni Goście. Psychologiczny, trzyma w napięciu a na samym końcu jest taka zmiana akcji że nam się w głowach pomieszało z koleżankami. ;)

ulubiona komedia-Robin Hood: Faceci w rajtuzach i Naga Broń (1-3)

ulubiony serial-Gotowe na Wszystko

ulubiona bajka-Hmm.. Teletubisie! xD Nie no... nie. Shrek (1-4)

ulubiona reklama-Heyah-No to Sru

Jeszcze uwielbiam takie filmy jak: Piraci z Karaibów (1-3), Sweeney Todd i Mamma mia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmy

Akcja - Black Hawk Down, Transformers 1 i 2 (i 3 ;P ), Pearl Harbor, Kompania Braci, Szeregowiec Ryan, Piraci Z Karaibów 1 2 3, Zapowiedź, S.W.A.T

Komedia - Kiler 1 i 2

Animacja - Kung-Fu Panda

Horror - the best jak dla mnie to 28 Dni Później, 28 Tygodni Później, Wrong Turn tylko jedynka, Sunshine, Oszukać Przeznaczenie 1 i 2, Resident Evil 1 2 3, Piła 1, Ostatni Dom Po Lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Filmy: Wszystkie części obcego i predatora, Alliens vs predator 1 i 2, prawie wszystkie horrory, przeróbki różnych filmów(np:Wielkie Kino), Shrek, Blade... Piłę :roll: , Zmierzch, Jak wytresować smoka, Resident Evil, wszelkiego rodzaju filmy o tym co z jakigoś, jakiego kolwiek powodu nie umarło i dręczy ludzi. Filmy o kosmitach, wampirach itd. Ciężko mi wyliczać więc się streszczam. Avatar- Po setnym obejżeniu mam już dosyć . I niech żyje Harry Potter

Seriale:Gwiezdne wrota, mroczny Anioł, CSI, House.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja najbardziej lubię filmy psychologiczne: Donnie Darko, Efekt Motyla, Benjamin Button, Lot nad Kukułczym Gniazdem, The Jacket (Obłęd) i inne.

Komedie też: Kac Vegas, Martwica Mózgu :D (stary, ale pośmiać się można), Jak rozpętałem drugą wojnę światową i wiele innych tylko teraz nic mi do głowy nie przychodzi

A i uwielbiam bajki, zarówno te pełnometrażowe jak i odcinkowe: Shrek, Madagaskar, Włatcy móch, South Park, Gumisie, Smerfy, Tom i Jerry, Scooby Doo.

Seriale które oglądam: Detektyw Monk (uwielbiam tego gościa :)), swego czasu Veronica Mars, Plotkara, Agenci NCIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

może jestem dziwna:Jak wytresować smoka! I trochę Eragon , ale po przeczytaniu książki trochę się zniechęciłam do filmu. Harry potter , a i jeszcze władca pierścieni i piraci z karaibów bo nigdy nie pamiętam o czym dokońca jest każda z części ale może i dobrze bo potrafie ogladac to po 30 razy i nigdy mi się nie nudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...