Skocz do zawartości

[260l] My vision,aktualka str.12


grzegrzół
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziesz wkładał nowe korzenie spróbuj na jednej odnodze zrobić taki motyw - wybierz kilka małych szczepek mikrozorium , na odnogę korzenia naszczep mech a potem przywiąż mikrozorium - mech będzie przerastał kłącza a liście mikrozorium pójdą w górę. Świetny efekt szczególnie przy odmianach mikrozorium wąskolistnych np narrow leaf albo zwykły narrow.

A tak w ogóle baniak bardzo fajny - gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za miłe komentarze.

Taki układ zda tylko egzamin przy microzoriach wąskolistnych,chudych,kiedyś ze skrzydlatym próbowałem ale nic nie wyszło,za mało światła padało na obsadzony korzeń i mech stał w miejscu.

Może spróbuję zrobić coś na kształt kuli z mchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Trochę za ciemna ta fotka wyszła,dziwne dołożyłem dwie świetlówki 6700k 40w,wcześniej jakieś żółtawe było światło,chyba trzeba było aparat przestawić.

Zastanawiam się nad rozsadzeniem elośka na całym dnie.Teraz w końcu jest trochę miejsca dla niego.

Dziękuję za komentarze.

 

Jeszcze w niedługim czasie muszę wyciągnąć duży korzeń bo jest tam dziura w której trą mi się zbrojniki,nalęgło się już kilka miotów i chyba wystarczy,nie obejdzie się bez grzebania.Wygląd raczej ten sam zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

To likwiduję i przesiadam się na coś dłuższego i szerszego.

(...)będzie coś ponad 400l,proste.

Właśnie coś takiego mi się marzy.Roślinne ,z kilkoma korzeniami ławicą razbor albo, neonów.Do tego krewetki i pielęgniczki.

Może jak będę starszy to coś takiego postaram się zrobić.Pozdrawiam i już nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...