Skocz do zawartości

[260l] My vision,aktualka str.12


grzegrzół
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

No fajnie tylko przód z lewej strony pusty. Fajny korzeń . Ile za niego dałeś :)?

To raj dla kirysków,niech sobie czasem poszaleją.

Korzeń z wycieczki do parku,znaleźny. :D

Ładny baniak, ale mi czegoś wysokiego z tyłu brakuje.

Fajnie wygląda to "drzewo" na środku.

Spokojnie,rośliny są gruntownie przycięte trzeba troszkę poczekać.

Świetne akwarium!!!. Akwarium roślinne ma to do siebie, że jeżeli dbasz i się starasz to oddaje to co najpiękniejsze od siebie...

Do świetności dużo brakuje ale dziękuję.

Super :shock: ale może dodaj jakąś czerwoną roślinę bo strasznie zielono albo to ja po prostu zzieleniałem :mrgreen: zazdroszcząc Ci dobrego rozrostu roślin.

Są czerwone ale przycięte,ludwigia i rotala rotundifolia.

Jest trochę z tym pracy,nie ma co zazdrościć wiele osób z tego forum mi w tym pomogło za co dziękuję.

Ja bym tylko rozsadził ten elecholaris.

W przypadku 15 kirysków lamparcich to może nie być dobry pomysł,one ciągle grzebią a elosiek by im tą przestrzeń dna znacznie ograniczył.

Już kiedyś jak miałem 8 sztuk to aż mi ich szkoda było jak walczą w tej trawie,ale jest jeden plus posiadania tego typu trawy w akwarium lamparciątka lubią w nim się wycierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...