Skocz do zawartości

Zdjęcia rybek


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jachaja świetne te twoje kiryski :D Bedziesz je sprzedawał :?:

Była tu już ok. 2 miesięcy temu moja oferta z fotką i w lokalnych.Na rynek trafiło ok.650 szt ostatnie 100szt. tydzień temu do sklepu zoo w Stalowej Woli( bo detal zaczął mi zabierać czas)gdzie można je jeszcze kupić.Pozostawiłem sobie celem dalszych eksperymentów ok.30 -40 szt w dwóch zbiornikach ogólnych,dam Ci znać jak będę robił z tym porządek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym...... Kiedyś miałem Tutaj swój temat ( pewnie nadal gdzieś jest ) Ale po mojej rezygnacji z funkcji moderatora kazałem go zamknąć . Jakoś nie potrafiłem się tu dogadać z Administratorem i Pewnym forumowiczem . Dzisiaj mnie to wszytko śmieszy ale tylko stara gwardia tego forum wie o czym mówię :P:P

A teraz moje akwarium można zobaczyć na kilku innych forach więc nie widzę potrzeby zamieszczania tu znów całego tematu . Jak ktoś jest zainteresowany to znajdzie sobie moje akwarium w sieci.

 

Ps. Ciesze się ze i Tobie tez się podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pley, jak masz jakieś pytania to pytaj, o nich można mówić godzinami, to niesamowicie interesujące ryby :)

Z tego co czytałem to najbardziej agresywny jest kolcobrzuch zielony i te ryby są przystosowane do jedzenia małż ślimaków itp. i są bardzo terytorialne i i fajne

to chyba nie temat na to, może jakis moderator wydzieli :mrgreen: , miałam wcześniej carinotetraodon travancoricus i temu małemu w sumie musiałam rozgniatać ślimaki. Natomiast t.biocellatus ledwo wpuszczony do akwarium rozprawil sie z nimi w pięć minut, tylko pokruszone skorupki na boki leciały. Ogólnie to zdecydowanej większości trzeba od czasu do czasu podawać tego rodzaju pokarmy, aby mogły sobie ścierac "zęby", rosną im jak gryzoniom.

Atreyu: Tego nie wydzielę, ale to galeria więc proszę skupiać się na ocenianiu zdjęć.

Jeśli chcecie podyskutować o kolcobrzuchach to załóżcie temat w dziale "Rybki", do czego zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...