Skocz do zawartości

[240L] Mój skromny start


ShenLi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zalałem moje akwarium, więc postanowiłem pokazać Wam co z tego wyszło na początku.

Akwarium:240L prostokątne.

Oświetlenie:4x39W T5

Filtracja:JBL Cristal Profi e1500

Ogrzewanie:Hydor ETH 300W

Podłoże:Tropica Aqua Care + żwir kwarcowy czarny

Obsada:2 x Zbrojnik Niebieski, 3 x Black Molly, 3 x Yellow Molly, 4 x Kosiarka

CO2: JBL Pro Flora m603 / Ph Control + HYDOR Turbo Diffuser CO2

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Roślinki jeszcze wszystkie nie doszły, brakuje mi mchów na korzonki i paru innych gatunków, za wszelkie sugestię, porady i dalszą pomoc będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja inaczej niz każdy. Jak to ja ;)

 

viewtopic.php?f=22&t=1937

 

A dokładniej:

Zdjęcia

Najlepiej, aby zdjęcia były wyraźne i pokazywały zbiornik (chociaż wkomponowanie zbiornika we wnętrze też mile widziane).

Rozdzielczość nie powinna być zbyt duża. Zdjęcia w rozdzielczości 800x600 w zupełności wystarczą.

 

Nie każdy lubi klikac w miniaturki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały update :) doszła skromna obsada. Walka z glonami dobiegła już prawie do końca, w tym miejscu bardzo dziękuję koledze Januszowi który jako jedyny podjął się próby pomocy i to z bardzo dobrym skutkiem, wielkie dzięki Janusz ;) Przy okazji mam pytanko co spowodowało wydłużenie międzywęźli przy cabombie?

post-5737-13685160621342_thumb.jpg

post-5737-13685160621709_thumb.jpg

post-5737-13685160622045_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne akwarium. Zdecydowanie cierpi tylko na brak trzeciego planu w temacie roślinności.

Zgadzam się z przedmówcą. Ładnie się prezentuje a jednak coś w nim zgrzyta. Roślin 3 planu wyraźnie brakuje tzn. nie widać ich za bardzo. Rozumiem jednak, że muszą się wybić. :D Akwarium ma spore możliwości, ale z oceną końcowa poczekam jak będzie aktualka z zarośniętym szkłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...