Skocz do zawartości

Akcja ratowania bojowników! (ankieta)


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zakładam nowy temat i nowa ankietę związaną z wyborem projektu naklejki. Czas trwania ankiety 10 dni. Jeżeli mam jeszcze jakiś projekt dodać to proszę sie tutaj wpisac.

 

 

1:

 

http://forum.superakwarium.pl/download.php?id=12170

 

 

2:

 

http://forum.superakwarium.pl/download.php?id=12171

 

 

3:

 

http://forum.superakwarium.pl/download.php?id=12172

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba nr.2 popierwsze tańsze i można więcej wydrukować :D

A co do tych dzieci w afryce ta akcja niedotyczy dzieci tylko ryb a jak sie coś niepodoba to nieczytaj w Polsce też są ludzie w potrzebie.

Ale to nie znaczy że mamy zapominać o prawach zwierząt

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jest zły ale dobry też nie.Brakuje w nim tego najważniejszego.Niezadowolenia rybki.

Może jakiś napis od rybki wychodzący z jej ust??Taki odnośnik.Może mimika twarzy,niezadowolenia lepsza.Coś tu brakuje.Akcję oczywiście popieram na 5.Mógłbym oczywiście strzelić to cudownie graficznie ale jak to naklejka to masz ahaed utrudnione zadanie.

Doceniam więc wkład.Jesteśmy jednak wzrokowcami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla dobra sprawy czasami trzeba powybrzydzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mógłbym oczywiście strzelić to cudownie graficznie ale jak to naklejka to masz ahaed utrudnione zadanie.

 

 

Ja to tylko ogarniam na forum aby miało ręce i nogi ;). Całością zajmuję się Socio i Hipcio_Stg.

 

 

...ale jak to naklejka...

W sumie to w formie plakatu by wyszło chyba taniej. A trochę taśmy każdy ma w domu. Może połowę jako naklejki np:20x20cm. A reszta jako plakat np:50x50cm? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to na pierwszy rzut oka na te naklejkę wydało mi się, że propagujesz hodowania ryb w kuli :) bo napis stop kulom jest mało widoczny ( ja go nie zauważyłem w pierwszym momencie), zauważyłem tylko stop kubeczkom. Wydaje mi się, że fajnie by to wyglądało gdybyś dał kubeczek również i przekreślił go razem z kulą na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to w formie plakatu by wyszło chyba taniej. A trochę taśmy każdy ma w domu. Może połowę jako naklejki np:20x20cm. A reszta jako plakat np:50x50cm? Co o tym sądzicie?

Dobry pomysł.

Ktoś widzi nalepkę "stop kubeczkom" no i ok, ale zadaje sobie pytanie "dlaczego?".

Na takim plakacie można by chociaż napisać jakieś argumenty które mogłyby przekonać początkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tą rybkę zmienił bo na pierwszy rzut oka to bojownika ona nie przypomina

Przypomina bojownika. A jeśli ci nie przypomina bojka, to ja przypominam że ludzie w kulach nie trzymają tylko bojków :)

Ja wybrałam drugi choć z czerwoną czcionką wyglądało by lepiej. Ale nie chce nikogo naciągać.

A jak wyszło z tamtą ankietą? Płacimy i dostajemy skrzynię czy dostajemy naklejki bez skrzyni? Jest jakiś limit na naklejki?

A jeszcze chciałam się spytać czy jest jakaś nagroda dla sprzedawcy? Bo za darmo nie zawsze da. Np. powiedzieć sprzedawcy "pani/pana sklep znajdzie się w polecanych sklepach największej strony o akwarystyce w Polsce" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na tym plakacie dalibyście zdjęcie bojownika w kubku, żeby było widać jak smętnie wygląda, i zdjęcie bojka w normalnym akwa dla porównania.

 

I inne wypowiedzi w podobnym sensie. Zapraszam do przejrzenia tego tematu: viewtopic.php?f=2&t=20008&st=0&sk=t&sd=a . Tam były podawane propozycje, wstępne zarysy itp. Wtedy jakoś zbyt wiele osób się tam nie wypowiadało. Teraz to każdy by coś zmienił. Skąd ja znam takie marudzenie "po fakcie" :roll: .

W obecnej chwili wybieramy gotowy projekt z tych trzech, na które została wystawiona ankieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na 2.Jest on moim zdaniem najlepszy.Wzory już są gotowe do wybrania.Jeśli by nie były to proponował bym by ten bojownik był w kuli-nie poza nią i wyszczególnić bardziej słowa:kulom i kubeczkom.Ale projekty super-podziw dla hipcia i innych zaangażowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...