Skocz do zawartości

Nasze ulubione książki. ;)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wy macie ulubione książki?

Moje to... :

- "Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka,"

- "Saga Zmierzch", tak, z ciekawości przeczytałam, i powiem, że dość ciekawy był...

- "W Pustyni i W Puszczy."

- "Róże w Garażu."

- Książki o rybach morskich, akwariowych, o kotach, o koniach, o psach oraz książki dla studentów weterynarii. ;)

 

 

W sumie to długo można by gadać, ale jakoś nie mogę sobie przypomieć... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem

- Szewczyk dratewka

- jak wojtek został strażakiem

- dzieci z bulerbyn

- pies który jeździł koleją

Na tym się skończyła moja przygoda z książkami, a chodzę do porządnego techhnikum i mam lipe z lekturami na polskim. Dobrze że mnie nauczycielka po prostu kocha xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham książki Agathy Christie-przeczytałam wszystkie.

Felietony Stefanii Grodzieńskiej zawarte w książce "Kawałki męskie,żeńskie i nijakie".Można boki pozrywać,słowo.

Przeczytałam też wszystkie części Harrego Pottera.Może to głupie,że stara baba czyta takie rzeczy,ale mnie się podobały,bardziej jak filmy.

No i oczywiście moje ukochane książki fantasy-trylogia Gryfów jest świetna.

Za dużo tego jest,żeby wszystkie wymienić.Moja biblioteka w Polsce liczyła tak na oko koło 800 książek i mogę z ręką na sercu powiedzieć:przeczytałam wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam książek nie no coś przeczytałem takie coś jak Wędkarstwo gruntowe cz.1 i 2.Nie lubię czytać

To że nie lubisz czytać to akurat widać. Nie rozumiem po co się "udzielasz" w tym temacie. Pamiętaj że tu posty nie lecą.

 

Aga, Harry jest super, i nie mów że tylko dla młodych to jest. Ostatnio z braku czasu na czytanie zacząłem sie interesować audiobookiem. Dzięki temu mogłem znowu sobie przeczytać/posłuchać trylogię Tolkiena a także przygody Mikołajka - naprawdę super książka, szczerze polecam.

Wracając do czytanych, to sporo czytałem jak jeździłem pociągami, najczęściej były to sensacje podebrane ojcu. Potem przerzuciłem się na Prechetta i jego "magię" - nawet teraz z chęcią wracam do jego książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich (w tym wielu naprawdę strasznie ciekawych i wciągających) jedna pozostanie tą, którą będę pamiętał do końca życia z całą pewnością. "Mury Hebronu" A. Stasiuk polecam jak żadną inną, szczególnie dla osobników mojej płci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi widzę,że Harry dużo osób wciągnął.Ale teraz z innej beczki.Jako,że oprócz metalu lubię operę (hih szokujące co?) przeczytałam biografie:Jana Kiepury,Ady Sari i Adama Didura.Polecam.Nawet tym,którzy do opery podchodzą jak do jeża.W ogóle zawsze mnie fascynowały biografie.Człowiekowi lżej się robi,kiedy się dowiaduje,że wielcy ludzie zazwyczaj też mieli w życiu pod górkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może modki by połączyli te dwa tematy.

 

A wracając do tematu.

 

Przypomniała mi się książka bardzo fajna tylko mam nadzieję że dobrze tytuł pamiętam "Pięć lat kacetu" Grzesiuka - naprawdę świetna książka oraz "paragraf 22" - książka o gościu który chciał z woja zostać zwolniony - po prostu mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...