Skocz do zawartości

Zdjęcia rybek


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Bojki są śliczne! Chciałbym mieć jednego, ale nie mam gdzie go wsadzić :(

 

Moja ostatnia RC, jak skończę urządzać "cube", to będę musiał jej dokupić kompanów

post-770-13685160213385_thumb.jpg

 

Akara Piaskowa - Samiec. Zdjęcie słabej jakości, ale robione telefonem na szybko

post-770-1368516021376_thumb.jpg

 

A tutaj jeszcze z czasów jak miałem zebry na sprzedaż

post-770-13685160214141_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat 25l się zwolniło po małych molinezjach to sobie kupiłam. Mały bałagan mam ale powoli doprowadzam je do porządku. Jestem po uszy zakochana w tych rybach, więc bardzo się cieszę, że akurat na takiego pięknisia trafiłam :).

 

Krewety są śmieszne a te maluchy cudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, genialne! Lustrzanke masz?

gdzie mi tam do jakości lustrzanki ;) niestety na pierwszym zdjęciu przy iso 200 już jest widoczne ziarno, ale wrzuciłem je bo poza rybki mnie urzekła

 

Ja ze swoim zwykłym canonem nie zrobię takich

otóż było to robione właśnie zwykłym canonem :mrgreen: (a720is)

 

 

Yorki super te palety. żeby nie było z nimi tyle roboty to sam bym z chęcią takie przyjął pod pokrywę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje ze coś ściemniaczysz... NA zdjęciu jest data i z tego wynika ze za 2 miesiące było by właśnie 6 lat od kiedy było zrobione zdjęcie.

To były ostatnie fotki przed likwidacją zbiorniczka 112l.

Jak już gryzie te 6 lat, to napiszę..... ok 6 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi200 to jest gatunek mój własny,na razie pierwsze pokolenie f1 napisałem pod zdjęciem.Mam swoje ulubione odmiany kirysków szczególnie C.sterbai i C.melini ,które ostatnio rozmnażałem i tak mi przyszło na myśl żeby je skrzyżować.Było z tym trochę korowodu ale dobrałem 4 samce sterby i 3 samice melini a za stymulatory do tarła posłużyły pandy (4 pary)ponieważ wycierają się co dzień przez długi okres.Jak wpuściłem je do trących się i goniących stale pand to też długo nie wytrzymały i krzyżówka powstała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...