Skocz do zawartości

Zdjęcia rybek


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To że mnie kilka dni nie było to nie znaczy że możecie Offtopować i pisać komentarze typu : fajne zdjecie . Bylo powiedziane ze mają byc tutaj tylko zdjęcia bez komentarzy . Proszę się pilnować :evil: Proszę tez wstawiać wyrazniejsze fotki [jest tyle programów do obróbki zdjęć ; Picasa, Photoshop, Photoscape, Gimp ]bo inaczej bedą kasowane.

a teraz tak dla oslody troche fajnie ze temat znowu jest 'popularny' :)

PS. kirysek mam takie same dwa gupiki jak ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mnie kilka dni nie było to nie znaczy że możecie Offtopować i pisać komentarze typu : fajne zdjecie . Bylo powiedziane ze mają byc tutaj tylko zdjęcia bez komentarzy . Proszę się pilnować :evil: Proszę tez wstawiać wyrazniejsze fotki [jest tyle programów do obróbki zdjęć ; Picasa, Photoshop, Photoscape, Gimp ]bo inaczej bedą kasowane.

a teraz tak dla oslody troche fajnie ze temat znowu jest 'popularny' :)

PS. kirysek mam takie same dwa gupiki jak ty ;)

chciałbym coś powiedziec... dokładniej to ze temat jest po to zeby wstawic swoją rybke/krewetke itd , ale co nam z samego wstawienia zdjecia... ludzie by chcieli dostac jakis komentarz na temat swojej rybki... wiec usuwanie postów typu "podoba mi sie , ładn " itd to bezsens .. przynajmniej moim zdaniem ... posty tutaj nie sa liczone ale bałagan tutaj nie był ... ludzie sie wypowiadali czy rybka i zdjecie ładne itd i to sprawiało ze zdjec przybywało coraz to ładniejszych .. a teraz temat ie uspokoił bo jak nie ma komentarza to nie ma co robic innych zdjec, bo po co ? nie ? ;]

shaniqa : hej :D zgadzam się z tobą ale musialam podjąć takie kroki bo wlasnie w dziale Galeria->Inne są naliczane posty i poprostu sobie je bezczelnie nabijali ...a komentarze na temat rybki temat rybki mogą uslyszec w swojej galerii o ile wstawia tam zdjecie tej rybki .warunek jest taki że jak najbardziej mozna skomentowac zdjęcie innego uzytkownika ale wstawiając przy tym swojej rybki balagan byl i to duzy bo jak wczesniej pisalam było 51 stron i po skasowaniu postow i zostawieniu tylko zdjec zostało zaledwie 11 stron ..niektory pisali ładna rybka albo super rybka i co to daje ?? mozna skomentowac rybkę w galerii i koniec

mam nadzieje ze wyjasniłam ci wszystko :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...