Skocz do zawartości

[+18] Piranie - wstrząsający film


Atreyu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Postanowiłem to umieścić ponieważ to ma związek z akwarystyka...

troszkę wstrząsnął mną ten film...

dodam że ona jest żywa... i przez większą część filmu pozostaje...

jakbyście mieli też karmilibyście piranie "żywym" pokarmem?

co myślicie o filmie?

 

edit: jeśli podzielacie moją niepochlebną opinie i macie konta na yt używajcie opcji zgłaszania tego jako nadużycie - znęcanie się nad zwierzętami. To 2 kliknięcia i nic nie trzeba pisać...

 

Edit:

 

tu znalazłem 2gi film ,dowód na każdą opinie że pirania nie musi mieć "żwyego" pokarmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pranie poradzily soebie z tą myszka...

Ale bardziej podoba mi się to:

:D

Co w tym takiego co mogłoby się podobać?

 

Jestem oburzona, to jest niehumanitarne i nieludzkie.

To że te ryby karmi się mięsem, powinno się takie pożywienie jakoś przygotować również oczywiście w humanitarny sposób, a jeżeli już się to robi w taki sposób to przynajmniej nie powinno się umieszczać tego w sieci... :shock:

 

Wiadomo to jest przyroda,biologia jak zwał tak zwał i tak to wygląda, ale natura ludzka jest przerażająca... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannabinol tu nie chodzi lepszy czy gorszy, są pewne granice dobrego smaku i przyzwoitości, skoro ktoś karmi żywym pokarmem to niech przynajmniej tego nie rozpowszechnia w internecie. Wystarczająco jest już przemocy i głupich nastolatków znęcających się nad zwierzętami, a takie filmy tylko podjudzają to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no konkretnie pokazana zwierzęca natura. Z jednej strony to przyroda czyli tak faktycznie zdarza się w normalnym otoczeniu pirani a z drugiej jak sie na to patrzy to aż się szkoda robi małego gryzonia.Fakt nie powinno być takich filmików ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...