Jump to content

[112L] Micro Tanga .

KAMYK32
 Share

Recommended Posts

Witam :) zalano 23.12.2014r.

Akwarium:
80x40x35.
Podłoże:
Piasek kwarcowy frakcja 0,5mm.
Oświetlenie:
Led 9W.
Filtracja:
Tetra tec ex 700-2-wa kosze złoże,2-wa kosze gąbka i wata perłowa+narurowy.
Grzanie:
Aqua szut 2005 100W.
Kamole:
Serpentynit zielony.
Muszle:
Winniczek.

Jakieś zielsko(nie koniecznie biotopowe)

Altolamprologus compressiceps shell.

Telmatochromis vittatus.

Military helmet.

10dy0qt.jpg

25jwps6.jpg
34hfl1s.jpg
2i9o3ef.jpg

65s7tk.jpg

53psvr.jpg

Edited by KAMYK32

Wcale nie taka micro :)

Według mnie baniak wygląda świetnie, uwielbiam zielony serpentynit, chociaż osobiście może wyjąłbym parę muszli.

Okonki pierwsza klasa :D Same tam pływają?

• 4 months later...

Zgadzam się z Playem, że bardzo fajne rybska i przyjemne dla oka akwarium - robisz całkiem dobre fotki (bo mnie się średnio udają zdjęcia w tandze gdzie światło jest tak słabe). Wprawdzie roślinność mocno nie biotopowa ale absolutnie nie jestem ortodoksem i baaaardzo lubię mocniej zielone tangi (sam zresztą też mam sporo roślin) :)

, ale przydałoby się używać oddzielnego uploadera do fot na fora i oddzielnego do innych fot. Co widać po pierwszym poście - ładna nóżka :D.

To nie moje,ale faktycznie jakiś czas temu też ją widziałem :) obecnie u mnie jej nie widać .

Limak86 zielsko pozostało ,ze zielonej szklanki którą kiedyś miałem i stąd jest tak bardzo "biotopowe" ;).

Troszkę bliżej :) .

20v0kfd.jpg

1z4hlic.jpg

54hte8.jpg

35d2o7k.jpg20hri1f.jpg

Edited by KAMYK32

• 1 month later...

. Podobają mi się kryptokoryny w tym zbiorniku. Niby nie takie 'biotopowe' ale ładnie się komponują. ;)

Krypcie to te którym było ciężko "przetrwać" z pysiami w Malawce ;) szkoda było wywalać i tak się ostały.Aż tak ortodoksyjny to ja nie jestem w sprawie biotopów-takie odchyły to nie tragedia :razz:  według mnie.

• 3 months later...
  • 1 month later...

Super klimacik i MEGA-super glony na muszlach i skałkach, jak dla mnie bajka :)

Ja bym tylko zrezygnował z tej kryptokoryny i poszedł w same anubiaski o różnej wielkości (ja przynajmniej tak planuje w swojej tandze - wyrzucić nurzańca i dać same anubiasy - wtedy bym mógł zmniejszyć oświetlenie i zrobić lepszy klimacik :) ).

Baniak masz super - dobra robota, śledzę wiernie :)

Super klimacik i MEGA-super glony na muszlach i skałkach, jak dla mnie bajka :)

Ja bym tylko zrezygnował z tej kryptokoryny i poszedł w same anubiaski o różnej wielkości (ja przynajmniej tak planuje w swojej tandze - wyrzucić nurzańca i dać same anubiasy - wtedy bym mógł zmniejszyć oświetlenie i zrobić lepszy klimacik :) ).

Baniak masz super - dobra robota, śledzę wiernie :)

Dzięki za miłe słówko ;-)  glony zaczynają się po ostatniej wymianie podłoża  pojawiać  :icon_e_biggrin: .Krypcia z sentymentu jest,ale faktycznie mi też lepiej "leżą" anubiasy więc może kiedyś  :roll:  ..