Skocz do zawartości

Hmm


Dziwoląg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam skalary... miałam 2 teraz 4. Od czasu gdy dokupiłam te nastepne dwa, jeden ( co był ) zaczął pływać za jednym nowym i tak jakby prezentwać się przed nim. Skalary są dość młode.
Co to oznacza?
Poproszę o dopowiedź, co to moze oznaczac?

 

Pisz poprawnie, używaj polskich znaków. Kolejnego upomnienia nie będzie, i w prezencie punkt przybędzie. /darekbart

Edytowane przez darekbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te skalary też trzymasz w 100 L, czy zaraz się okaże, że masz większą ilość akwarii?

 

 

 

A w jakim wieku skalary przystępują do pierwszego tarła?

Po ponad roku już potrafią, czasami jak mają dwa lata.

 

 

 

I czy w ogóle mam jakieś szanse że tarło się odbędzie?

Czary mary, hokus pokus, ani zdjęcia akwarium, ryb, opisu akwarium, parametrów wody, a Ty chciała byś żeby ktoś Ci odpowiedział.

Chyba tylko wróżbita Maciej był by w stanie.

Przestań maniakalnie próbować rozmnażać wszystkie ryby jakie masz, zacznij je obserwować i "się ich uczyć".

Zajmij się lepiej zapewnieniem im lepszych warunków i na początek poczytaniem o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W wątku o neonach napisałam, że mam więcej akwarii. Parametry, wiem, że to straszne, ale nigdy ich nie mierzyłam dokładnie..

I dlatego również zapomnij o rozmnażaniu neonów... Bez tego się nie da.

 

Na prawdę polecam zająć się tym:

 

 

Zajmij się lepiej zapewnieniem im lepszych warunków

 

Do rozmnażania potrzebne są odpowiednie warunki, parametry wody. Np jak rozmnożysz ryby przy złych parametrach wody a będą do tego zmuszone podmianą, młode mogą "urodzić" się  z wadami, płetw, pokryw skrzelowych itd.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...