Skocz do zawartości

Szafka/Regał na cztery akwaria


Pysio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie, a gdy wymienię biurko na ciemne to będzie mi wszystko ładnie pasowało :-) na fotkę ze wszystkimi baniakami będziesz musiał trochę poczekać, bo zanim znajdę korzenie to długo może zejść, potem piach, dojrzewanie, aż wreszcie kupno rybek i krewetek ;-)

 

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie naprawdę porządne, po oklejeniu efekt jest naprawdę przyzwoity. Sam bym chyba nie zaryzykował cięcia płyty wyżynarką, wolę gotowe formatki cięte na formatówce. Łączenie - stawiałbym na konfirmaty, wkręty lubią robić psikusy przy wkręcaniu (jeśli nie nawiercisz otworów pod nie).

 

Jedno małe "ale": mając wolną ścianę, dałbym te akwaria wyżej, a na dole zostawił sobie zamykaną szafkę na baniaki i sprzęt akwariowy na przykład. Teraz wszystkie zbiorniki są dużo poniżej poziomu wzroku. Przerabiałem to u siebie - kiedyś krewetkarium (20 cm wysokości) stało na blacie biurka (80 cm od podłogi), po przeniesieniu około 50 cm wyżej (teraz jest w meblościance) prezentuje się lepiej, bo jest dużo lepiej wyeksponowane. To samo z większym (112) akwa: zaczynałem na 50 cm od ziemi i szybko stawiałem je wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hipolit Tylko wyrzynarkę miałem domu,a le przy sprawnym oku wszystko wyszło naprawdę równiutko i bez większych problemów. Co do wkrętów to też tylko je miałem w domu, al po wcześniejszym nawierceniu cieniutkich otworów nie robiły żadnych "psikusów"

A co do szafki, własnie w pokoju nie mam wolnej ściany i szafka stoi na poddaszu wiec jak by było choć 5cm wyższa to by mi się nie zmieściła, stąd akwaria przy samej ziemi, a że chciałem mieć w pokoju własnie taki regalik przeznaczony na same akwaria to zrobiłem tak żeby było dobrze. Akwaria stojące na gorze prezentują się bardzo dobrze, te  na dole też nie najgorzej. Za to akwarium 240L i 140L stoi na szafkach 70cm i 60cm więc one cieszą wzrok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...