Jump to content

[84l] ogólne

Recommended Posts

Baniak 70x40x30cm

Filtr: Aquael Fat-2

Grzałka z termo. temp. 26*C

Oświetlenie: Philips aquarelle 18W+ 2x18W 6500k

Rośliny: Zabienice Amazońska i Blehera, kabomba, lagenandra

Nawożenie: Sera florenette+ Sera florena i wczoraj kulki w podłoże Filtus. Co2 zlikwidowałem bo kabomba rosła zbyt szybko i miała bardzo delikatne listki

Rybki: 3 mieczyki+narybek, 4 brzanki rekinie, 2 kosiarki, 2 gibbicepsy, bojownik, sum rekini i mystus

Planuję wszystko przenieść do większego akwa 300-400l, lecz na dzień dzisiejszy proszę o ocenianie obecnego

Całkiem ładne ;) Jedyne co mi się troszkę nie podoba to ten korzeń - odwróciłbym go bo w tej pozycji w jakiej jest teraz to troszkę mi się nie podoba, ale tylko moje gusta :P

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Fajne. Według mnie trochę korzeń za bardzo na środku.

Korzeń ma jakieś 50cm jeśli się przypatrzysz to zobaczysz że jest przy samej szybie od lewej strony, po prawej mam filtr i takie umiejscowienie korzenia ułatwia jego wyjmowanie do czyszczenia. Pozdrawiam

• Administrator

Może to tylko moje odczucie ale korzeń powinieneś odwrócić ! Teraz jest nienaturalnie , wg mnie jest do góry nogami . Pisałeś że łatwiej ci się wyciąga filtr , ale może lepiej się troszkę z nim pomęczyć raz na jakiś czas ;) . Odwróć ten korzeń i przymocuj np:anubiasa do niego ;) . Żwirek oraz resztę zostaw , nic nie kombinuj , wszystko pasuje do tego zbiornika !! A poza tym akwarium jak najbardziej ok :!:

• 2 weeks later...