Skocz do zawartości

Nowe Allegro


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jakiś czas temu wprowadzili zmiany to też był armagiedon, a teraz to to poprzednie to takie zajefajne było?

Zapewne większość nie skorzystała też z przewodnika po "nowym allegro" - bo przecież nikt nie będzie ich uczył jak korzystać z platformy, oni się przecież znają...

Za parę dni się wszyscy przyzwyczają, ale "typowe polskie podejście" czyli ponarzekać dla samego faktu narzekania musi być.

 

E: Zapomniałem dodać że zapewne też nikt nie skorzystał z możliwości wypróbowania "nowego allegro" i nie napisał do nich co mogliby poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja powiem tak. Ja nie widze różnicy. No chyba że to "nowe" się jeszcze nie włączyło.

 

edit. Ups. Tak patrzę, a wszystkie posty z wczoraj. Wszedłem na Alle. I....kurde lipne to to jest. Musiałem zmniejszyć wielkość strony, nie ogarnąłem tych wielkich ikon. Podpinam się. Chcę stare Alle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem nowe Allegro na laptopie i wysłałem im listę życzeń. Szkoda, że nie zostawili możliwości decyzji czy stara czy nowa wersja. Jak by była taka opcja to nikt by nie ryczał. Ja osobiście mam małe problemy ze sprawnym poruszaniem się po serwisie. W pierwszym dniu nie mogłem znaleźć kategorii fotografia :o Szukajka też nie działała jak powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, widzieliście już nowe "allegro"? Co o tym sądzicie, ja osobiście uważam że teraz ten serwis jest do du**.

całkowice popieram, wcześniej serwis był bardzo intuicyjny, teraz masakra żeby coś znależć

 

//Na forum obowiązuje poprawna pisownia. Następnym razem będzie ostrzeżenie.

 

Nantai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...