Skocz do zawartości

[200l] - 15.08.2011


Adek86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No super dosłownie pozazdrościć ci dzieła.

Fakt ,że ostatnio zrobiłem się fanem mchów i zawsze akcent już na nie kładę,choć troszeczkę ale bym dodał do twojego akwarium.Jednak bardzo mi się podobają te roślinki które posiadasz widać dobrą rękę podwodnego ogrodnika.

Tak się zastanawiam,bardzo przepraszam bo i w twoim, przypadku nie chcę występować w charakterze chama ,hipokryty itd,ale jak byś tak dodał do tej zieleni troszeczkę akcentu czerwonego.Myślę,że taż będzie ekstra efekt,choć i tak jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super dosłownie pozazdrościć ci dzieła.

Fakt ,że ostatnio zrobiłem się fanem mchów i zawsze akcent już na nie kładę,choć troszeczkę ale bym dodał do twojego akwarium.Jednak bardzo mi się podobają te roślinki które posiadasz widać dobrą rękę podwodnego ogrodnika.

Tak się zastanawiam,bardzo przepraszam bo i w twoim, przypadku nie chcę występować w charakterze chama ,hipokryty itd,ale jak byś tak dodał do tej zieleni troszeczkę akcentu czerwonego.Myślę,że taż będzie ekstra efekt,choć i tak jest dobrze.

 

Też myślałem nad czerwienią :D ale nie wiem jaką i gdzie ja posadzę :D Mchy mam w baniaku lecz ich tak nie widać bo zostały przytłumione przez pozostałe zielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest taki malutki problemik.Akwarium i beż tej czerwieni jest przepiękne,tyle że pozostaje taki mały niedosyt i ......

Na samym środku masz rotalę może powiększ tę kępę.No naprawdę nie wiem,trudno jest cokolwiek poprawić po i tak już pięknej aranżacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbować bez zielska po lewej stronie, niech trawnik tam rośnie, dla mnie było by bombowo, ale mam już takie skrzywienie w tą stronę. Akwarium nabrało by charakteru, teraz jest świetnie, ale bardzo szablonowo, tzn. tył zarośnięty pod prawej do lewej wysokimi roślinami, przód trawnik, setki takich na forum się znajdzie - chociaż nie tak dobrych. Roślinę po prawej trzymaj w obszarze korzenia co by dalej nie wychodziła bo już widzę puszcza rozłogi.

 

tak sobie to wymyśliłem.

ZDJĘCIE PRZEROBIONE

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Kolejny aktual.

Doszło kilka rodzajów mchów. Mam nadzieję, że się przyjmą :) Eleocharis nawet ładnie rośnie, chociaż po złych przejściach związanych z brakiem żelaza to dopiero zaczyna odżywać. W poniedziałek lub wtorek przycinka, więc na zbyciu będą pewnie jakieś rośliny. Jak ktoś by chciał to pisać :) Z ludwigią też miałem ciężkie przejścia. Gniły szczyty. Możliwe, że to właśnie oznaki braku żelaza.

post-1202-13685160938518_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...