Skocz do zawartości

Przyznawać się!


Rekomendowane odpowiedzi

Ale teraz mamy nasze gwiazdy z Dortmundu i łatwiejszą grupę,więc nie porównujmy tamtej reprezentacji do obecnej,jedni mają wiarę że tym razem będzie inaczej inni nie,o tym możemy porozmawiać za miesiąc.

 

I prosiłbym jednak locdog nie obrażać dobrego trenera,bo Smuda takim jest.Już wszyscy zapomnieli jaką ekipę stworzył w Poznaniu,jak to prowadzony przez niego lech wyeliminował chociażby Juventus Turyn.Obrażać to go możesz jak pokażesz że jesteś od niego lepszy,a tak to każdy cwaniak może sobie siedzieć przed kompem i pie..... głupoty.

Fakt,nie rozumiem dlaczego nie zagrają na euro Piech czy Frankowski,ale pamiętając jaką ekipę stworzył od podstaw ufam że poukłada tą naszą reprezentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co smuda stworzył w Poznaniu to chaos.

Jego poznańskie dokonania zamykają się na PP i III miejscu.

No nielada wyczyn jak na taką niepowtarzalną ekipę haha.

Jestem ciekaw jakby mu poszły eliminacje do ME.

Michale, nigdzie nie obraziłem smudy. Ja go po prostu nie szanuję bo jest hipokrytą i kłamcą.

A krytykować go powinni kibice i dziennikarze bo klient najwyraźniej już obrósł w piórka a jak na razie to jeszcze nic z tą reprą nie osiągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie locdog[b/] w połowie. Smuda nakłamał, naobiecywał a powoływał wszystkich. Miało być wielkie powoływanie zawodników, którzy grają a i tak w kadrze są sami ulubieńcy. Wstyd i tyle. Trzeba przyznać, ze kadry wielkiej nie zbudował. Na dużo ich nie stać. Oczywiście daj Boże, żebym nie miał racji.

 

Co do samego trenera to należy mu się trochę szacunku. Dużo nie osiągnął, ale emocji w LE dostarczył ;)

 

EDIT:

Hymm.. a taki prosty przykład jak mecz z Niemcami co prawda zremisowaliśmy w kompromitujący sposób, ale jednak utrzymaliśmy jakąś grę i prowadziliśmy dość długo..

Raz, to nie był mecz o punkty, dwa w kadrze nie było Neuera i Schwainstangera i kogoś tam jeszcze. Ale sam mecz był nawet ładny ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm.. a taki prosty przykład jak mecz z Niemcami co prawda zremisowaliśmy w kompromitujący sposób, ale jednak utrzymaliśmy jakąś grę i prowadziliśmy dość długo..

Nie wiedziałem, że ten mecz był o jakąś stawkę.

 

Smuda to porażka. Mówić po polsku nie umie.

Ale przynajmniej dogada się z połową kadry hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co smuda stworzył w Poznaniu to chaos.

 

Ten chaos prezentował najlepszą i najbardziej efektywną piłkę w Polsce,fakt szło im gorzej w lidze,niż w rozgrywkach międzynarodowych,ale nawet jak przegrywali to z przyjemnością się na lecha patrzyło,nie wiem jak ty,ale ja pamiętam ładne składne akcje w bardzo szybkim tempie,jeżeli lech prezentował wtedy chaos,to reszta ekip prezentowała burdel.Nigdy nie byłem fanem lecha,ale wolałem oglądać ich mecze niż drużyn którymi kibicowałem.Tak pamiętam drużynę trenowaną przez pana Smude.

 

No właśnie Adamon ma rację :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi czego narzekacie ? Przynajmniej piosenka pasuje do tradycji polskich :D Afryka na MŚ miała waka waka w swoim klimacie, to my mamy swoje koko koko. Lepiej to niż jakieś umcy-umcy, papaje papaje, doda, czy jakiś mezo czy co tam było. Przynajmniej w barach i na stadionie będzie wesoło, jak wszyscy będą upici, i każdy będzie mógł zaśpiewać prosty refren. Jak zwykle polaki narzekają, a wszystkim gościom Euro zapewne się spodoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co do koko koko to dla mnie to jest neutralne bo ( jak wcześniej pisali ) żaden obcokrajowiec nie zrozumie.

 

Może jak 1 raz to usłyszą to może nie zrozumią, ale gorzej jak ten tekst przetłumaczą, wtedy to tylko wstyd i hańba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...