Skocz do zawartości

Przyznawać się!


Rekomendowane odpowiedzi

Hahahaha :D. Podobnież tworzenie tego dzieła zajęło godzinę. No co wy się nie znacie? Cudowny polski folklor! Nie no żartuję, to nie ja zrobiłam (ani żadna babcia w mojej rodzinie). Ale muszę przyznać, że niezłe jaja będą na tym euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie głosowałem, ale gdybym wiedział o głosowaniu to bym zagłosował :-)

 

Trochę dystansu panie i panowie :-)

Dystans,dystansem,a pośmiewisko będzie jak ktoś to na euro z poza Polski usłyszy.Tak poza tym dowcip przedni,ale autorów tego kawału ciągle nie ma,nawet tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans,dystansem,a pośmiewisko będzie jak ktoś to na euro z poza Polski usłyszy.Tak poza tym dowcip przedni,ale autorów tego kawału ciągle nie ma,nawet tutaj.

A z czego ktoś się będzie śmiał?

Tekstu i tak nikt nie zrozumie :-) Z resztą - właśnie po to to jest, żeby było śmiesznie, biesiadnie i swojsko ;-)

 

Polecam artykuł.

http://www.muzycznastrefa.com.pl/artyku ... ialna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... niezłe jaja będą na tym euro.

No jak coś robi "koko" to jaja będą, ;) a może ktoś się przyznać, że na to głosował ? Bana nie dostaniecie od modów :lol: to jest tylko gust, a nie chce mi się wierzyć, że z naszego forum nikt (czy tam 1 osoba) nie głosował bo w takim razie ta piosenka nie zostałaby "hymnem" Euro...

Ja nie głosowałem. ;) (na nic nie głosowałem)

 

ps. Michał, a piosenka, która kiedyś była w internecie w innym języku, a po przetłumaczeniu jej tekst brzmiał "... Jedzie sandałem.." ? Też było pośmiewisko, a po za tym ta piosenka oddaje naszą Polskość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, po co jest ten hymn?

 

- Właśnie, po co?

 

- Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten hymn? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest hymn na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym hymnem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest hymn społeczny, w oparciu o sześć instytucji.

 

Wypowiedź zaczerpnięta z innego forum na temat tego hitu,bardzo to celne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem temu sceptyczny, ale to jest tak dla "jaj" taka pocieszna pioseneczka. ;)

 

ArcySko: mamy największe szanse w ciągu ostatnich lat, najlepsza drużyna w ciągu tych lat no i grupa taka, że przy szczęściu możemy wyjść z niej.. Usłyszą nic się nie stało, ale mam nadzieję, że po wyjściu z grupy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koko Koko Euro Spoko!

 

Ej, mi tam pasuje (nie głosowałem)

 

Jest taka pozytywna, śmiechowa (idealna do słuchania przy grillu)

Nie każdy kraj musi mieć "waka waka" z "Szakirą" lub inną gwiazdą.

 

Z resztą i tak nie oglądam piłki nożnej, więc średnio się tym przejmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z lecho że Polacy mają szansę jak nigdy,przede wszystkim mamy kręgosłup drużyny od którego zaczyna się ustalanie składu tzn.

Bramkarz-Szczęsny

Obrońca-Piszczek

Pomocnik-Błaszczykowski

Napastnik-Lewandowski

 

Niby to nie dużo,ale przy tej grupie jest szansa,postawiłbym nawet kasę że nasi wyjdą z grupy.

 

Co do tematu,rozglądam się po różnych forach,pytałem w pracy..nikt na to nie głosował,a przypominam że ten gościu ogłaszający wyniki stwierdził że z przygniatającą przewagą wygrała Jarzębina.Jeżeli już się komuś podoba tak jak piszą Pley czy mordimer,to też nie glosowali.

Mam rozumieć że to nie żart tylko wałek?

 

A teraz przemówienie premiera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Zrobili sobie show i zarobili. Ustawili na wygraną tą piosenkę, bo wiadomo, że zrobi się koło tego szum i znowu kasa leci. Taki kraj.

 

Co do Euro... To nie o tym temat. Szkoda o tym gadać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...