Skocz do zawartości

Nowy admin.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Chciałem tylko podziękować naszemu nowemu adminowi.

Wiem, że nikt się nie przyłączy. Bo potraficie tylko narzekać.

 

Jednak od siebie chciałem powiedzieć:

Widziałem tutaj wiele. Było wiele obietnic, wiele miało być zrobione.

I zawsze na tym się kończyło.

Nie zadowolisz wszystkich, wiecznie będzie płacz o czata, o ikonki, o "pomógł" i inne cuda.

Przeżyłem tu 2 adminów, jesteś 3-cim z kolei. Żaden wcześniej nie zrobił tyle tutaj co Ty.

Chciałem Ci podziękować za to jako użytkownik.

Nie jako były moderator, junior czy obecnie drugi admin. Po prostu jako użytkownik.

Mam szczerą nadzieję, że pozostaniesz z nami dłużej. I nie zaczniesz się przejmować dogadzaniem każdemu.

 

To forum jest "wypaczone" i tutaj zawsze będzie źle dla użytkowników.

 

Znają mnie tu na forum, ja nie pisze takich rzeczy jak:

 

Dzięki. Naprawdę wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spontanicznie tutaj zajrzałem. Podpisuje się pod powyższym rękami i nogami. Nowy admin zrobił już więcej niż poprzedni od początku forum. W końcu na forum coś się dzieje, idziemy do przodu. Mamy zmiany, nie wszystkim muszą się one podobać, ale to dużo dużo lepsze, od zastoju jaki był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czytając post mojego poprzednika---wzruszyłem się :cry: i to przeogromnie ale????

To co pisze jest prawdą,podpisuję się pod jego tekstem i ze swojej strony dodam ,że mam nadzieję ,że to forum nabierze w końcu tego czegoś o co się prosiło,a niestety nie miało.

Jestem tu modkiem już jakiś czas i powiem ,że na samym początku,jako user bardzo się cieszyłem ,że jestem,że mogę prowadzić dyskusje na wszystkie tematy poruszane w akwarystyce.Potem jako mod myślałem ,że???.....doznałem szoku jak najpierw w roli przyjaciela ,potem jako mod mogłem działać na forum.Nie po to aby dawać ostrzeżenia ,czy bany ale ogólnie.Po czasie niestety mi zaczęło to przechodzić i miałem nawet dość włażenia na forum.

Liczę ,że zacznie się tu w końcu układać i lepiej forum będzie funkcjonować---jak kiedyś.

Potrzeba tu nowego tchnienia ,a nie tylko biadolenia i obietnic.Nie będę nowemu adminowi za bardzo słodził---bo mu się w bani poprzewraca ,ale powiem ,że liczę na twoją współpracę i właściwe działania.

 

Również dziękuję ci za to ,że wziąłeś się ostro do roboty----nie przestawaj. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję choć może nie zaglądam tak często jak co niektórzy użytkownicy czy "zarząd" mam również głęboką nadzieję że to dopiero początek zmian bo do zrobienia jest wiele przez m.in zaległości. Administratorzy przychodzą i odchodzą tak samo jak moderatorzy czy przyjaciele wszystko zależy od nas jak nas będą wspominać. Mam nadzieję, że będzie to udana współpraca aby wszyscy zapamiętali że jednak admin jest i coś robi ;) i aby nikt nie ustawiał innego stanu rzeczy w podpisie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest jak narkotyk - działasz, wiesz, że nie ma z tego pożytku, ba!, nawet Ci szkodzi.

Jednak, każdy narkotyk uzależnia, więc tu jesteśmy.

Szczerze, to admin się zmienił jako osoba prywatna? Myślałem, że tylko nick =)

 

Naprawdę, ludzie, userzy, nie piszcie już wielokrotnie na ten sam temat (np. o chacie) na forum. Sugerujecie nawet, że admin ma wszystko gdzieś, ale on też ma życie, dziewczynę, obowiązki itd.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu kilkunastu dni narobił więcej niż poprzedni admin,piszę o czasie od kiedy się zarejestrowałem i zdążyłem spostrzec.

Dziękuję za poświęcony czas i z uwagą rozpatrywanie problemów dręczących forum,idziemy jak widzę w dobrą stronę.

Ten temat powinien mieć kilkadziesiąt stron(piszę o podziękowaniach) pokażmy że doceniamy jego pracę i duży wkład w funkcjonowanie forum,do dzieła koledzy i koleżanki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

I to lubię. Aby nie było. Ahaed na serio napisał sam z siebie :D

 

Z tak na poważnie. Dzięki wszystkim za wsparcie. Przychodząc tutaj myślałem, że będzie trochę łatwiej, bo przecież tematyka taka przyjemna i lekka, ale szybko z błędu zostałem wyprowadzony. Wyjątkowo trudno dogodzić tutaj wielu osobom :P

 

Jedno mogę powiedzieć, że to forum ma potencjał, bo jest tworzone przez użytkowników, a np. w takich chwilach, kiedy do 6 rano aktualizowałem skrypt i przez cały czas ktoś do mnie pisał, widzę, że użytkownikom też na tym zależy. Czy zostanę na dłużej? Nie wiem. Podoba mi się tutaj, ale na razie mam robotę do wykonania. Co będzie później to zobaczymy.

 

A skoro już w takim temacie jesteśmy to chciałbym oficjalnie się przywitać ze wszystkimi. Wiem, że niektórym to przeszkadzało, iż nie zrobiłem tego wcześniej, ale trudno, będą musieli z tym żyć. Nazywam się Paweł, czyli tak samo jak mój poprzednik. Jestem jednak od niego młodszy i mam większe pojęcie o takich rzeczach jak forum (musiałem dodać trochę samouwielbienia :P). Aktualnie zajmuję się studiowaniem i takimi rzeczami jak tutaj, czyli "tworzeniem w Internecie". To drugie sprawia, iż często jestem dostępny, to pierwsza natomiast, iż już niedługo sesja i moja aktywność będzie ograniczona :P

 

Od razu odpowiem na pytanie, które słyszałem już wiele razy i pomimo udzielanej teraz odpowiedzi, usłyszę jeszcze pewnie nie raz. Aktualnie nie mam akwarium. Miałem akwarium kilka lat temu, znam się na tym na poziomie wykształconego amatora, więc pod tym względem jestem laikiem w porównaniu do poprzednika (ten był ponoć dobry w te klocki), co wiąże się z brakiem porad z mojej strony na tematy akwarystyczne. Przynajmniej na początku, kiedy nie zacznę się wkręcać w to hobby ponownie :P

 

Jakie plany na przyszłość? Na razie modernizacji ciąg dalszy. Dużo zmian, które w ostatnim czasie wprowadzałem jest niewidocznych z punktu widzenia zwykłego użytkownika, albo są mało widoczne, ale są. Mam dostęp do statystyk forum, więc widzę, że przynoszą efekty, a o to chodzi. Jeżeli tak dalej pójdzie to pewnie zostanę z wami na dłużej, a wtedy bez pół litra się nie obejdzie :D Aha. No i oczywiście modyfikacja chata i wtyczki do FB! Jak mogłem zapomnieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, miło, że jesteś. Nawet bardzo miło. A jeszcze milej, że nie dali nam jakiegoś starego suchara! 8-)

 

Twoja praca na forum wiele dla mnie jako Usera, Moda znaczy. Jak wcześniej pisałam forum zaczęło przechodzić powolny proces schodzenia na psy. Mam nadzieję, że Twoja świetnie wykonana praca przyczyni się do zastopowania tego smutnego procesu.

Naprawdę dzięki po stokroć za trud włożony w forum. Myślę, że gdybyś nie nadszedł jako rycerz na białym koniu, białogłowa by dostała niebawem zawału z powodu nieustających kłótni i biadolenia o 'gupfiikahhh w cionszy'.

 

Nie wszystko wszystkim musi się podobać, więc... olej. Możesz się szczycić szybkością i jakością wykonanej roboty!

 

Pozdrawiam,

Kahl.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest "wypaczone" i tutaj zawsze będzie źle dla użytkowników.

To forum jest jak narkotyk - działasz, wiesz, że nie ma z tego pożytku, ba!, nawet Ci szkodzi.

Jednak, każdy narkotyk uzależnia, więc tu jesteśmy.

 

 

Jedno i drugie smutne i prawdziwe zarazem.

 

Ja również dziękuję i mam nadzieję, że będzie tylko coraz lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Skorzystam z okazji i się przywitam oraz przedstawie. Mam na imię Robert wiek tatusia, i jedno akwarium nano i jedno w zaniku. Centrum zainteresowań krewetki.

 

Co do admina i jego pracy. To jest to jedno z dwóch polskiech forów dostępnych z platfromy mobilnej (tapatalk) na 347 o takiej tematyce na świecie.

 

Więc obecni mogą się poczuć jako członkowie elitarnego grona technicznych fascynatów (iPady i te sprawy).

 

Pozdrawiam, i mam nadzieję na mile spędzony czas.

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przepraszam, że dopiero teraz dziękuję, ale jakoś nie wchodzę w zakładkę "ogłoszenia".

Wielkie dzięki za to odświeżenie taki chłodny wiaterek.

Nie wiem za jaką sprawą Ci się to udało, ale wreszcie nie widzę kłótni modów i userów!!

Stokrotne Ci za to dzięki bo to do białej gorączki doprowadza jak czytasz posty, z których "wypływa" złość i kłótnia.

Jeszcze wielkie dzięki za to że wpisując nazwę tematu szukajka sama zwraca uwagę.

Dzięki też że odświeżyłeś ludzi z zarządu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...