Skocz do zawartości

[112l] Jungla


ceokiusz
 Udostępnij

Jak wam się podoba moja Jungla?  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wam się podoba moja Jungla?

    • 1. Bardzo ładne.
      94
    • 2. Ładne
      74
    • 3. Przeciętne.
      22
    • 4. Nic ciekawego.
      8
    • 5. Brzydkie.
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Docelowa to jest tak kozacko,że możesz tylko to zepsuć :P

Zawsze można zepsuć, ale czasami można poprawić. Chce zrobić tak jak zaplanowałem, żeby zbiornik wyglądał. Jak to osiągnę to postoi chwilkę i czas na nowy pomysł. Ile można patrzeć na to samo. Ten zbiornik jest akwarium naukowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:Czemu majstrować przy akwa,które jest idealne?

Idealne nigdy nie będzie i nawet do ideału się nie zbliża. Nie wiem czy ktoś potrafi się tylko patrzeć na akwarium, jak tak to gratuluję. Ja po prostu muszę tam coś zmieniać, bo by mnie zanudziło. Już planuje inny aranż a nawet litraż a jeszcze tego nie skończyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło kilka nowych roślin i baniaczek powoli zarasta. Nieład dosyć spory panuje, ale to dla tego, że nie chce za bardzo ingerować w rozrost roślin tzw. samowolka. Kakadu są już po pierwszym tarle z którego wyszło wielkie NIC, ale ponoć zawsze tak kończy się pierwszy raz. Nadal nie mogę dobrać jeszcze jednej samicy więc na razie pływa sobie parka. A u neonów jak to u neonów, Ampularie za to z wrodzoną sobie złośliwością wyjadają delikatniejsze rośliny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś by zamiast obecnych neonków dać neony zielone lub razborę klinową ?

Myślałem o wymianie ławicy ale stwierdziłem po jakimś czasie, że Neon Innesa jest może oklepaną rybką - ale dla mnie jedną z ładniejszych ławicowych. Faktem jest, że każdy prawie ją ma albo miał, ale czy tylko dla tego mam ją wymienić. Nie sądzę żebym dopatrzył się jakiś ciekawszych zachowań w Rozborze albo innych rybach tego rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium jak z obrazka.

Jeżeli wszystko pójdzie tak jak to zaplanowałem to i tak będzie daleko do "akwarium jak z obrazka" więc nie przesadzajta ;) . Przypominam, że jest to mój pierwszy zbiornik i nazywany przeze mnie "testowym". Uczę się dopiero wszystkiego od samego początku, między innym dzięki temu forum. Gdybym teraz miał zrobić restart wszystko by wyglądało inaczej, ale jeszcze nie czas ;)

 

Ps. ostatnio wertuję tematy o mchach ponieważ żaden nie chce u mnie rosnąć. Zawsze zachodzi cały glonami jako jedyna roślina w zbiorniku i robi się brązowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jest to mój pierwszy zbiornik i nazywany przeze mnie "testowym".

Jak tak wygląda Twój pierwszy zbiornik to uciekaj stąd, bo będziesz potem za dużą konkurencją :D

Chociaż czasem miłe bywają złego początki :lol:

 

Poważnie akwarium naprawdę mi się podoba. Ma swój klimat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na pierwszą stronę i powiedz czy też miało klimat. Powolutku trzeba szlifować swoje doświadczenie i według mnie jeszcze daleko mu do "pięknego zbiornika z klimatem"

I wiele się jeszcze zmieni w tym zbiorniku. ;)

Miało potencjał. Teraz ma wszystko czego mu potrzeba :-) Gratulacje - super robota.

 

Jak chcesz zmian to załóż nowy baniak i twórz. To zostaw w spokoju ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...